Герман Галущенко звернувся за підтримкою Єврокомісії через відключення електропостачання на ЧАЕС
09.03.2022 | 14:43
 

 

 

 

 

Сьогодні міністр енергетики України Герман Галущенко провів телефонні переговори з Єврокомісаром з питань енергетики Кадрі Сімсон.

 

Герман Галущенко повідомив про потенційну загрозу, яку несе відключення електропостачання для стабвльності й безпеки роботи Чорнобильської АЕС, яка зараз повністю контролюється російськими військами.

 

«Станом на сьогодні внаслідок обстрілів окупаційних військ відключено електропостачання на ЧАЕС, що може спричинити збій в роботі обладнання та призвести до незворотних наслідків», - наголосив Герман Галущенко.

 

Герман Галущенко зазначив, що зараз є вкрай необхідною є підтримка Єврокомісії щодо стабілізації ситуації, відведення російських військ від об’єктів української атомної енергетики та забезпечення безпеки атомних електростанцій.

 

«Росія перейшла до цілеспрямованого знищення критичної інфраструктури і ядерного тероризму в Україні. Подальші кроки агресора залежатимуть від реакції світу. Закликаємо наших міжнароних партнерів терміново допомогти із захистом атомних станцій України. В першу чергу мова йде про закриття неба. Сподіваємося, що факти ядерного тероризму, якими є обстріли з танків ядерних реакторів, спонукатимуть наших партнерів до цього рішення», - наголосив Герман Галущенко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245640469