Енергосистема продовжує свою стабільну роботу, - Міненерго
25.02.2022 | 11:23
 

 

Сьогодні, о 9-й ранку відбувся черговий моніторинговий селектор про стан роботи енергосистеми, підприємств енергетичної сфери та мережевої інфраструктури під головуванням міністра енергетики Германа Галущенко.

 

За минулу ніч зафіксоване значне зниження споживання електроенергії - до 12,8 ГВт. Звертаємось до споживачів: не має жодної причини додатково обмежувати споживання, крім традиційних засобів відповідального енергоспоживання.

 

Об‘єднана енергосистема України працює стабільно, ізольовано як від енергосистеми Росії та Білорусі, так і від європейської енергосистеми.

 

Випробування енергосистеми з роботи в ізольованому режимі відбувається успішно і згідно з планом.

 

В атомній генерації на 25 лютого працює 11 блоків, робоча потужність 8 349 МВт.

 

Теплові електростанції працюють у повному складі, крім Луганської ТЕС, з якою наразі немає зв‘язку.

 

Запаси вугілля достатні для стабільної роботи ТЕС.

 

Каховська ГЕС працює в плановому режимі, є зв‘язок зі стацією.

 

Газотранспортна система працює стабільно. Експорт газу збільшився до 9 млн куб м на добу, імпорт здійснюється в обсязі 11 млн куб м на добу, переважно з Угорщини.

 

Внаслідок бойових дій пошкоджено мережеву інфраструктуру - підстанцій та ліній електоропередач - через це перерване електропостачання в тому числі в Гостомелі, Ірпіні, Бучі, Мостищі.

 

В Чернігівській області віключено 25 населений пунктів, Харківська область - 42 населених пункти, Житомирська - 14 населених пунктів.

 

В Донецькій області біля Торецьку зруйновано підстанцію.

 

В Києві всі лінії електромереж заживлено, мережа працює стабільно, відключень немає.

 

Ремонті роботи з відновлення енергопостачання виконуються у максимально короткі терміни після закінчення активних бойових дій біля ділянок пошкодження.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245634815