Міненерго пропонує створити цілісну систему моніторингу ринку нафтопродуктів та скрапленого газу
19.11.2021 | 16:00
 

 

Міністерство енергетики розробило проєкт постанови Кабінету Міністрів «Деякі питання проведення моніторингу ринку нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні».

Мета документу – створення цілісної системи моніторингу ринку нафтопродуктів, яка спрямована на забезпечення належного рівня їх якості й безпечності, а також механізму прозорого формування ринкових цін на нафтопродукти та скраплений газ.

Система моніторингу стане дієвим інструментом дослідження ринку нафти, нафтопродуктів та скрапленого газу, а також дозволить відстежувати обсяги нафти та нафтопродуктів з метою формування даних про мінімальні державні запаси нафти та нафтопродуктів в Україні.

Проєктом акта пропонується затвердити:

             Порядок проведення моніторингу якості й безпечності нафтопродуктів на ринку України;

             Порядок проведення моніторингу обсягів та цін на ринках нафти, нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні;

             Порядок відбору суб’єктів господарювання, уповноважених на здійснення моніторингу обсягів та цін на ринках нафти, нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30; е-mail: olena.chaykovska@mev.gov.ua.

 

З Проєктом можна ознайомитись за посиланням

http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/publish/article?art_id=245602730&cat_id=167475

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245602883