Міністр енергетики України Герман Галущенко привітав новопризначених членів наглядової ради АТ "Магістральні газопроводи України"
06.10.2021 | 16:17
 

 

Міністр енергетики Герман Галущенко провів зустріч з новопризначеними членами Наглядової ради  Акціонерного товариства «Магістральні газопроводи України» та привітав їх з початком роботи.

 

Міністр окреслив завдання для нової наглядової ради МГУсеред яких завантаження вітчизняної ГТС та  управління газотранспортною системою, поглиблення і розвиток партнерських відносин з європейськими і євроатлантичними партнерами. 

 

Також висловив сподівання, що наглядова рада співпрацюватиме з ОГТСУ  та Урядом для протидії викликам, пов’язаним із Північним потоком-2, і зосередиться, серед іншого, на прийнятті рішень для забезпечення надійного та безперебійного постачання газу споживачам.

 

Довідково:

Наказом №229 від 01 жовтня 2021 року Міненерго призначено до наглядової ради АТ «МГУ» з 05 жовтня 2021 року зі строком повноважень три роки таких незалежних членів наглядової ради: Ян Чадам, Уберт Беттонвіль, Ірина Марушко, а також  Тетяна Федорова і Віктор Пинзеник – як представникі держави. 

 

У відповідності до постанови Уряду № 1025 від 29 вересня, заступника Міністра енергетики з європейської інтеграції визначено відповідальним за управління корпоративними правами операторів системи передач електричної енергії та газу. Наразі формується відповідальний структурний підрозділ, а також затверджено програму відповідності та визначено Уповноваженого з відповідності Міненерго, який підпорядковується  безпосередньо Міністру.

 

Розпорядженням Кабміну України № 833-р від 28 липня 2021 року Уряд підтримав пропозицію Міністерства економіки про передачу повноважень з управління корпоративними правами НЕК «Укренерго»  від Міністерства фінансів  до Міністерства енергетики. Також Міненерго отримало повноваження з управління корпоративними правами, що належать державі в статутному капіталі АТ «Магістральні газопроводи України», і функції з управління єдиним майновим комплексом держпідприємства «Оператор ринку».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245585720