Цієї зими атомна генерація працюватиме щонайменше 14-ма енергоблоками, - Юрій Власенко
08.09.2021 | 15:58
 

 

 

 

За необхідності будуть запущені всі 15 енергоблоків.

 

На цьому наголосив перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко під час форуму «Спекотна осінь: як зробити тарифи економічно обґрунтованими для операторів системи розподілу та постачальників універсальних послуг в Україні?», організованому Energy Club.

 

«Осінньо-зимовий період 2021/22 – важливий з огляду на те, що під час нього українська енергосистема має пройти тестовий період роботи в ізольованому режимі, коли Україна буде від’єднана від інших енергосистем. Це необхідно для позитивного рішення щодо синхронізації з ENTSO-E» - зазначив Юрій Власенко.

 

Для сталого проходження ОЗП Міненерго спільно з генерацією узгодило графіки ремонтів обладнання таким чином, аби забезпечити стабільну роботу системи та безперебійне електропостачання.

«Ми вживаємо всіх необхідних  заходів, пропрацювали ремонтні кампанії генеруючих підприємств. Ми розраховуємо, що протягом осінньо-зимового періоду працюватиме більшість енергообладнання. Так, 14 атомних енергоблоків працюватиме цієї зими, у разі потреби – включимо 15-й» - зазначив Юрій Власенко.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245575793