Міненерго посилює контроль за виконанням плану накопичення вугілля до опалювального сезону
02.09.2021 | 16:02
 

 

 

 

Сьогодні під головуванням першого заступника міністра енергетики Юрія Власенка і за участю заступника міністра Олексія Куракова відбулась селекторна нарада з керівниками вугледобувних підприємств, компаній теплової генерації, представниками Мінінфраструктури та Укрзалізниці щодо стану накопичення вугілля.


У ході наради учасники проаналізували виконання планів накопичення, відзвітували про поточний стан із запасами вугілля та плани щодо майбутнього видобутку та закупівель ресурсу. 


«За нашими спільно з НЕК «Укренерго» розрахунками, для стабільного постачання електричної енергії споживачам при базовому сценарії роботи енергосистеми потреба у вугіллі протягом вересня 2021 – березня 2022 року складатиме близько 16 млн т. Критично важливо забезпечити дотримання планових обсягів постачання вугілля, в тому числі, за рахунок імпорту. Ключове завдання для вуглевидобувних підприємств - нарощування обсягів видобутку для дотримання затвердженого Міненерго графіка. Від того, як кожен учасник виконуватиме свої завдання, залежить наша спільна мета – стабільне проходження опалювального сезону» – наголосив Юрій Власенко.


Під час наради також обговорили наявні проблеми із логістикою та шляхи їх вирішення.


Нагадаємо, 27 серпня було створено міжвідомчу робочу групу з координації та моніторингу постачання вугільної продукції. 


Вугледобувні підприємства і компанії теплової генерації мають щоденно інформувати Міненерго щодо планових та фактичних обсягів видобутку вугілля, запасів на складах вуглевидобувних підприємств, обсягів постачання на ТЕС та ТЕЦ і стану накопичення вугілля на складах теплової генерації, в тому числі – імпорту, спрацювання вугілля.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245573773