Герман Галущенко зустрівся з Єврокомісаром з питань енергетики Кадрі Сімсон
01.06.2021 | 17:02
 

 

 

 

 

Міністр енергетики Герман Галущенко і Єврокомісар Кадрі Сімсон підтвердили стратегічне енергетичне партнерство України та ЄС. Вони також обговорили виконання Плану реалізації Меморандуму про взаєморозуміння щодо стратегічного енергетичного партнерства між Україною та ЄС та Додатку XXVII до Угоди про асоціацію.

           

Сторони приділили увагу питанню газопроводу «Північний потік-2». Єврокомісар Кадрі Сімсон підтвердила, що позиція європейської сторони є незмінною в цьому питанні: «Північний потік-2» не виконує функцію диверсифікації постачання газу, ЄС не підтримує реалізацію цього проєкту».

 

Герман Галущенко наголосив на готовності України виконувати завдання, визначені річним планом роботи на 2021 рік. «Інтеграція ОЕС України до ENTSO-E є важливою спільною стратегічною метою. Синхронізація дозволить підвищити ступінь прозорості та ефективності торгівлі електроенергією з країнами ЄС», – зазначив очільник Міненерго.

 

Єврокомісар також зазначила, що ЄС очікує від України впровадження запланованих реформ енергетики відповідно до міжнародних зобов’язань.

 

З української сторони у зустрічі також взяли участь заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков, радник міністра Олена Зеркаль.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245541710