Привітання в.о. Міністра енергетики Юрія Вітренка з Новим роком та Різдвом Христовим
31.12.2020 | 14:47
 

 

 

Дорогі друзі!

 

Світло Віфлеємської зірки вказує нам шлях, електричні вогні створюють нам затишок у домівках, а світло доброти наповнює наше життя щастям.

 

Проводжаючи непростий 2020 рік, хочу сказати багато добрих слів і подякувати всім працівникам паливно-енергетичного комплексу за працю і взаєморозуміння, за наполегливість і досягнуті успіхи!

 

Адже об’єднана енергосистема працювала безперебійно, опалювальний сезон розпочався вчасно, у домівках є тепло і світло, а міста сяють святковими вогнями!

 

Протягом року прийнято  чимало потрібних для країни рішень, збудовані нові об’єкти, впроваджувалися євроінтеграційні реформи.

 

Цей рік приготував чимало несподіванок і став справжнім випробуванням, проте ми впоралися з викликами і дякуємо за хороше, що було, за науку та набутий досвід. Ми стали сильніші!

 

Попереду - нові завдання і кроки, які мають  зміцнити економіку, підвищити  рівень енергетичної безпеки, поліпшити якість життя громадян.

 

Тож нехай новий 2021 рік принесе нам злагоду й достаток, подарує нові можливості і наповнить енергією творення! Нехай здійсняться мрії і бажання, а різдвяна колядка наповнить наші домівки благодаттю і вірою в перемогу світла і добра.

 

З прийдешнім Новим роком! З новим щастям! З Різдвом Христовим!

 

Щиро Ваш

В.о. Міністра Юрій Вітренко

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245504786