Заступники Міністра та державний секретар
 

 

 

 

 

 

 

ВЛАСЕНКО ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

 

Yurii Vlasenko

 

Посада:

Перший заступник Міністра енергетики згідно з (розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.05.2021 року 490-р)

 

Юрій Власенко - понад 17 років  на державній службі, які присвятив діяльності в системі управління енергетичного ринку.

 

Має економічну освіту та є магістром у сфері державного управління.

 

За період роботи в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг здійснював моніторинг ціноутворення та роботи конкурентного сектору оптового ринку електроенергії, працював над ефективним забезпеченням платіжно-розрахункових відносин на ринку.

 

Входив о складу комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми НКРЕКП, був членом Аукціонного комітету з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

 

Контактні дані:

Тел.: 206-38-01

Ел. пошта: yuriy.vlasenko@mev.gov.ua

 

 

 

 

 

БОНДАРЕНКО ВОЛОДИМИР ВАЛЕРІЙОВИЧ

 

Volodymyr Bondarenko

 

Посада:

З 9 жовтня 2020 року - державний секретар Міністерства енергетики України (розпорядженням КМУ від 9 жовтня 2020 р. № 1223-р)

 

Контактні дані:

Тел.:  206-38-03

Ел. пошта: volodymyr.bondarenko@mev.gov.ua

 

 

 

 

ПІДКОМОРНА ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

 

Yuliia Pidkomorna

 

 

Посада:

Заступник Міністра енергетики України (розпорядження КМУ від 19 травня 2021 року № 456-р)

 

Юлія Підкоморна – досвідчений фахівець у сфері державного управління, впровадження проєктів в енергетичній сфері.

 

Багато років працювала в  апараті центральних органів влади, за міжнародними напрямками діяльності в енергетичній сфері, зокрема, в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства та проблематики МАГАТЕ.

 

Під її керівництвом як виконуючої обов’язки державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості успішно впроваджено пілотний проєкт з реформування державної служби та сформовано на конкурсній основі директорати за напрямками діяльності Міністерства, в яких працюють фахівці з питань реформ.

 

Працюючи на посаді заступника міністра в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, Юлія Підкоморна приділяла значну увагу питанням охорони праці, безпеки критичної енергетичної інфраструктури, вирішенню проблемних питань атомно-промислового комплексу.

 

Юлія Підкоморна очолювала ГО «Українська енергетична асоціація» та працювала радником та консультантом Президента НАЕК «Енергоатом».

 

Контактні дані:

Тел.: 206-38-35

Ел. пошта: yuliya.pidkomorna@mev.gov.ua

 

 

 

 

 

НЕМЧИНОВ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

Maksym Nemchynov

 

Заступник Міністра енергетики згідно з (розпорядженням Кабінету Міністрів України від   15 липня 2020 року № 875-р)

 

Максим Немчинов  - досвідчений управлінець  з глибоким знанням енергетики, зокрема вугільної, нафтогазової галузі, а також юридично-правових аспектів  їх функціонування.

 

Пройшов шлях від головного спеціаліста до державного секретаря та заступника міністра, на всіх етапах демонструючи результативність та вміння організувати ефективну роботу.

 

Працював над розробленням Концепції реформування вугільної галузі, напрацюванням механізмів впровадження Національного плану скорочення викидів від великих спалювальних установок.

 

Входив до Наглядової ради НЕК «Укренерго».

 

Максим Немчинов – відкритий до спілкування, співпрацює з громадськістю, активний учасник заходів з обговорення напрямків реформування енергетичної галузі.

 

Контактні дані:

Тел.: 206-38-20

Ел. пошта: maksym.nemchynov@mev.gov.ua

 

 

 

 

ВЛАДІМІРОВ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

Ievgen Vladimirov

 

Посада:

З 18 листопада 2020 року - заступник Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (розпорядженням КМУ від 18 листопада 2020 р. № 1449-р)

 

Контактні дані:

Тел.:  206-38-16

Ел. пошта: ievgen.vladimirov@mev.gov.ua

 

 

 

 

 

ДЕМЧЕНКОВ ЯРОСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

 

Yaroslav Demchenkov

 

Посада:

З 10 червня 2020 року - заступник Міністра енергетики України з питань європейської інтеграції (розпорядження КМУ від 10 червня 2020 року № 633-р)

 

З 27 травня 2020 року  - заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України з питань європейської інтеграції

 

Біографія:

Народився 18 червня 1976 року в м. Донецьк.

Магістр міжнародного права, закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі.

 

Розпочав трудову діяльність у 1995 році. З 1998 по 2003 рр. працював у Міністерстві економіки України де пройшов шлях від головного спеціаліста управління співробітництва з ЄС та міжнародної технічної допомоги до заступника начальника управління міжнародної економіки та взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями і начальника управління зв’язків з громадськістю.

 

З 2003 по 2006 рр. працював консультантом Світового банку, керівником груп управління проєктами Банку в Україні.

 

З 2006 по 2007 рр. був директором міжнародних програм Центру досліджень європейської єдності, а потім – радником Віце-прем’єр-міністра України з питань підготовки ЄВРО-2012 в України.

 

З 2008 по 2009 рр. працював на посаді завідувача відділу інвестиційно-інноваційного розвитку та супроводження проєктів Секретаріату Президента України.

 

З 2009 по 2011 рр. був керівником Секретаріату громадської організації «Фронт Змін» та першим заступником Фонду соціальних стратегії. У 2010 році – обраний депутатом Чернігівської обласної ради VI скликання.

 

З 2012 по 2015 рр. працював помічником-консультантом народних депутатів України, а потім – керівником Служби Віце-прем’єр-міністра України.

 

З 2016 по призначення заступником Міністра працював в системі ООН в Україні на посадах керівника проєктів з розвитку енергетичного сектору  Програми розвитку ООН в Україні та Управління ООН з обслуговування проєктів, а також координатора з партнерства Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні.

 

 

Контактні дані:

Тел.: 206-38-02

Ел. пошта: yaroslav.demchenkov@mev.gov.ua

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245457654