Визначено переможців конкурсу на укладання угод про розподіл продукції (УРП), яка буде видобуватися на Грунівській, Ічнянській та Охтирській нафтогазових ділянках
30.04.2020 | 17:41
 

 

 

 

 

Уряд на засіданні 29 квітня 2020 року схвалив проєкт розпорядження про визначення переможців конкурсу на укладання угод про розподіл продукції (УРП), яка буде видобуватися на Грунівській, Ічнянській та Охтирській нафтогазових ділянках.

 

Компанія ЙОРК ЕНEРДЖИ  (Ю-КЕЙ) ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД  визначена переможцем конкурсу щодо Ічнянської ділянки, а EP UKRAINE B.V. (Shciphol Нідерланди)  - переможцем конкурсів щодо Охтирської та Грунівської ділянок.

 

Окрім того, Кабінет Міністрів для поліпшення переговорної процедури між Державою та потенційними інвесторами, посилення позиції Держави при підготовці угод про розподіл продукції, уніфікації положень проєктів УРП та  з метою врахування досвіду Міжвідомчої комісії, відповідно до абзацу другого частини першої  статті 10 Закону, доручив Міжвідомчій комісії розробити перші проєкти угод про розподіл продукції у межах ділянок Ічнянська, Охтирська, Грунівська.

 

Згідно з Законом, проект угоди про розподіл продукції розробляється протягом трьох місяців з дня офіційного опублікування результатів конкурсу та реєструється робочим органом Міжвідомчої комісії.

 

Реалізація проєкту сприятиме швидшому укладанню угод про розподіл вуглеводнів, залученню інвестицій у нафтогазову галузь та надходження до бюджетів усіх рівнів доходів від  діяльності за угодами  про розподіл продукції.

 

Так, у нафтогазову галузь буде інвестовано щонайменше 1,9 млрд грн, зокрема не менше ніж 900 млрд грн під час реалізації УРП на ділянці Ічнянська, площа якої складає 2086,16 км2, та не менше ніж по 500 млрд під час виконання угод на Охтирській та Грунівській ділянках, площа яких складає 672,22 км2 та 1082,95 км2 відповідно.

 

Нагадаємо, 1 квітня 2020 року на засіданні Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції було прийнято рішення рекомендувати переможців 3-х конкурсів з укладення УРП щодо Ічнянської, Грунівської та Охтирської ділянок.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245442838