Проводиться публічне громадське обговорення щодо можливості продовження експлуатації енергоблока № 3 Южно-Української АЕС у понадпроектний термін
17.12.2019 | 16:22
 

 

 

 

 

З метою залучення громадськості до процесу прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля, надання можливості вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади з 22 листопада по 22 грудня 2019 року проводиться публічне громадське обговорення питання про можливість продовження експлуатації ядерної установки – енергоблока № 3 Южно-Української АЕС.

 

У рамках обговорення 17 грудня 2019 року проведено громадські  слухання у Палаці культури «Енергетик» ВП «Южно-Українська АЕС» у м. Южноукраїнськ.

 

Остаточно питання продовження терміну експлуатації енергоблока № 3
ВП «Южно-Українська АЕС» у понадпроектний термін за результатами періодичної переоцінки безпеки буде вирішено на засіданні Колегії Держатомрегулювання
23 грудня 2019 року.

 

У заході від Міністерства енергетики та захисту довкілля взяв  участь генеральний директор Директорату розвитку ядерної енергетики та атомної промисловості Міністерства енергетики та захисту довкілля Олександр Шуст.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245429233