Газові консультації між Україною та Росією схвалюють у Європі
29.11.2019 | 17:50
 

 

 

 

Віце-президент Європейської комісії Марош Шефчович схвально відгукнувся про зустріч між Україною та Росією, що відбулася 28 жовтня у Відні. Про це він повідомив у своєму твіттері.

 

«Вітаю постійні контакти між #Україною та #Росією в контексті #ТристоронніхГазовихПереговорів. Ми будемо опиратися на досягнутий прогрес в консультаціях  уже під час наступного раунду тристоронніх переговорів, на іншому політичному рівні, який проводитиме уряд Європейської комісії, - написав Шефчович

 

Напередодні Шефчович також заявляв, що укладання договору про транзит газу буде найкращою новиною для всіх залучених сторін, адже Росія зможе показати, що вона надійний постачальник, Україна - що вона надійний транзитер газу.

 

Нагадаємо, 28 листопада у Відні пройшла двостороння зустріч між Міністром енергетики і захисту довкілля України Олексієм Оржелем та Міністром енергетики Російської Федерації Олександром Новаком у рамках підготовки до підписання договору про транспортування газу через українську газотранспортну систему.

 

Сторони обговорили можливість підписання договору відповідно до європейських правил та домовилися активізувати роботу. Консультації продовжуватимуться як у двосторонньому, так і у тристоронньому форматі з Європейською стороною.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245423774