Працівники РАЕС відремонтують черговий автомобіль для українських військових
07.11.2019 | 13:27
 

 

 

Рівненські атомники відремонтують черговий автомобіль для українських вояків, що був задіяний у військових операціях на сході країни.

Впродовж усіх років затяжного військового конфлікту на сході України колектив Рівненської АЕС незмінно підтримує вітчизняних захисників, які стоять на сторожі територіальної цілісності та суверенітету держави. В черговий раз працівники РАЕС відгукнулися на прохання українських військових щодо ремонту автомобіля, який прибув із зони проведення операції об’єднаних сил.

З проханням надати допомогу в ремонті автомобіля підвищеної прохідності «УАЗ-31512» до керівництва Рівненської АЕС звернулись військовослужбовці 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. За підтримки генерального директора підприємства Павла Павлишина, машину було доставлено в транспортний цех для ремонту силами небайдужих працівників у позаробочий час. Як відзначає майстер виробничої дільниці ТрЦ РАЕС з ремонту легкових автомобілів Сергій Мордас, автівка потребує загального ремонту (зокрема кузовних деталей, ходової частини, електрообладнання, двигуна) та обіцяє – результат буде хороший. На рахунку атомників це вже п’ятий автомобіль, який вони відремонтують для армійців. До слова, останній відремонтований влітку автомобіль «Урал» сьогодні відмінно служить на передовій бійцям 30-ої окремої механізованої бригади.

На сьогоднішній день волонтери Рівненської АЕС спільно із місцевою організацією Української спілки ветеранів Афганістану зібрали близько 32 тисяч гривень для ремонту автотехніки. Зокрема активісти вже розпочали пошук автомобільних запчастин, у чому їм допомагають небайдужі українці. Паралельно до волонтерської групи вже надходять й інші подарунки для українських героїв. Зокрема з надією на завершення війни працівниці Палацу культури РАЕС Лариса Оберніхіна, Анна Грицюк, Жанна Палей та Світлана Марич сплели більше двох десятків пар теплих шкарпеток, які, як вони сподіваються, хоч трішки зігріють вітчизняних захисників цієї зими.

«Дякуємо за підтримку всім небайдужим до долі країни людям. Завдяки вам, вашій доброті та чистоті серця хлопці на фронті відчувають себе потрібними своєму народові. Сподіваємось відправити автівку та безліч інших, не менш важливих речей, до новорічних свят, аби зробити українським військовим цінний передсвятковий подарунок», - підкреслює працівник РАЕС, голова місцевої Спілки афганців Петро Ширко.

Для охочих допомогти звертайтесь до ініціативної групи РАЕС: Петро Ширко (098-717-20-04), Iгор Жакун (097-187-12-02), Тетяна Васильєва (097-664-25-23), Олена Цинайло (096-398-45-91), Віра Примачик (098-771-69-96).

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245414212