Привітання Міністра Олексія Оржеля з Днем рятівника
17.09.2019 | 18:19
 

 

 

17 вересня Україна відзначає професійне свято – День рятівника.
 

Міністерство щиро вітає рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони підприємств паливно-енергетичного комплексу з професійним святом - Днем рятівника!

 

Відзначення Дня рятівника  є державним визнанням праці людей мужніх професій, котрі з честю забезпечують надійний захист національного надбання, життя людей від вогню та стихії.

 

Високо цінуємо внесок кожного у  справу  ліквідації  наслідків  надзвичайних  ситуацій техногенного та природного характеру,  захисту  життя  і  здоров'я людей.
 
Утверджуючи добро і милосердя, рятувальники є справжніми героями наших днів, які з честю виконують завдання і завжди готові якнайшвидше прийти на допомогу.
 

Щиро вдячні за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них. Переконані, що працівники цивільного захисту та пожежної охорони і надалі віддано і сумлінно служитимуть обраній справі та збагачуватимуть її найкращі традиції.

 

Бажаємо бадьорості духу, здоров’я, добробуту, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів.

 

Нехай Божа Матір завжди буде покровителькою і захисницею, вірною помічницею у професійній діяльності та оберегом на життєвому шляху.

 

Зі святом Вас!

 

 

Міністр                                                                                                                       О. ОРЖЕЛЬ

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245397116