Комюніке учасників виїзної сесії Групи експертів з шахтного метану ЄЕК ООН і Глобальної метанової ініціативи містить рекомендації щодо впровадження сучасних технологій уловлювання та утилізації шахтного метану
12.08.2019 | 13:46
 

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відзначило актуальність для вугледобувної галузі проведення IІI Міжнародної конференції з питань вугільної промисловості «Тенденції та перспективи видобутку, використання вугілля в Україні та світі», що відбулась 12 – 13 червня цього року.

 

У ході IІI Міжнародної конференції проведено виїзну сесію Групи міжнародних експертів з шахтного газу метану ЄЕК ООН у партнерстві з Глобальною метановою ініціативою. Під час роботи сесії ЄЕК ООН було представлено 27 презентацій та виступів міжнародних та українських експертів, ознайомлено з впровадженням найкращих практик у сфері дегазації та утилізації шахтного метану, а також надано сприяння політиці щодо розвитку проектів шахтного метану.

 

Підсумком проведеного заходу стало Комюніке учасників виїзної сесії Групи експертів з шахтного метану ЄЕК ООН і Глобальної метанової ініціативи, підготовлене у співпраці Міненерговугілля та ТОВ «ДТЕК Енерго», Групи міжнародних експертів з шахтного газу метану ЄЕК ООН, Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України, Національного гірничого університету «Дніпровська політехніка» та інших учасників виїзної сесії ЄЕК ООН.

 

Комюніке  можна переглянути за посиланням http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/doccatalog/document?id=245389777

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245389778