Які норми затверджені для забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничні показники їх вартості для надання пільг і житлових субсидій?
08.08.2019 | 09:49
 

 

 

Відповідно до статті 48 Гірничого закону України після ліквідації або консервації гірничого підприємства надається субсидія на придбання твердого палива або на оплату житлово-комунальних послуг у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.

Мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 N 356 (із змінами та доповненнями) (далі – Постанова).

Пунктами 1 та 2 частини 1 Постанови затверджено мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій -
2 тонни на домогосподарство на рік.

Для оформлення субсидії необхідно звернутися до Управління соціального захисту населення за місцем постійного проживання/реєстрації.

Відповідно до підпункту 29 пункту 4 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 423, Мінсоцполітики організовує роботу з надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги, компенсації шахтарям за оплату електроенергії, газу та центрального опалення житла.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245389127