У який спосіб вирішуються спірні питання, що виникають під час процедури забезпечення вуглеотримувачів вугіллям на побутові потреби?
08.08.2019 | 09:49
 

 

 

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно зі статтею 43 Гірничого закону України від 06.10.1999
№ 1127-XIV безоплатне надання вугілля на побутові потреби визначеним категоріям осіб у розмірі, що встановлюються колективним договором, здійснюють підприємства з видобутку вугілля та вуглебудівні підприємства.

Пунктом 12.10. Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, іншими державними органами, власниками (об’єднаннями власників), що діють у вугільній галузі, і всеукраїнськими профспілками вугільної промисловості (далі – Галузева угода) визначено порядок забезпечення паливом на побутові потреби вугледобувними підприємствами.

Спірні питання, які виникають під час процедури забезпечення вуглеотримувачів вугіллям на побутові потреби та потребують додаткового узгодження, виносяться на розгляд Комісії із забезпечення вуглеотримувачів побутовим паливом, яка створена на кожному відокремленому підрозділі вугледобувного підприємства.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245389111