Чи буде відновлено право працівників гірничих підприємств, що ліквідуються або консервуються, на отримання вугілля на побутові потреби?
08.08.2019 | 09:46
 

 

 

 

З метою відновлення прав та соціальних гарантій працівників гірничих підприємств народними депутатами України Бондарем М.Л., Васюником І.В., Лапіним І.О., Гузем І.В. підготовлено до другого читання проект Закону України «Про внесення змін до Гірничого закону України щодо поновлення деяких прав та соціальних гарантій працівників діючих гірничих підприємств та працівників гірничих підприємств, що ліквідуються або консервуються» (реєстр. № № 1634 від 25.12.2014 та 1634/П від 17.03.2015).

Варто зазначити, що зазначений законопроект розроблений для відновлення права працівників гірничих підприємств, що ліквідуються або консервуються, на отримання вугілля на побутові потреби після ліквідації або консервації гірничого підприємства та надання особам, які мають право на отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках, що мають централізоване або автономне опалення, квартирах, що мають системи

індивідуального опалення, індивідуальних (садибних) житлових будинках, що мають системи автономного опалення, які не дозволяють використовувати як паливо вугілля, 50-відсоткової знижки плати за газ, електричну і теплову енергію в межах середніх норм споживання, визначених законодавством.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245389079