У Полтаві фахівці нафтогазової промисловості обговорили питання розвитку галузі
15.02.2019 | 09:10
 

 

 

13-14 лютого у м. Полтава відбувся галузевий форум нафтогазової промисловості Полтавщини «Соціальне партнерство для розвитку територій» та XIV спеціалізована виставка нафтогазової промисловості «Нафта.Газ.Сервіс-2019».

 

Форум організовано Виставковим центром «ТіС» за підтримки Міненерговугілля України.

 

У межах Форуму представники Директоату енергетичних ринків та Управління нафтогазового комплексу Міненерговугілля Чайковська О.Б., Рамазанов В.А., Коростельов Б.Д., Тірошко О.В. провели семінар на тему: «Стан видобутку вуглеводнів та удосконалення нормативно-правового та нормативного забезпечення».

 

Під час заходу обговорили низку питань розвитку нафтогазової промисловості:

диверсифікація постачання газу в Україні; видобуток природного газу за підсумками 2018 року та перспективи на 2019 рік ; удосконалення нормативно-правової бази з якості природного та скрапленого газу.

 

Крім того, відвідали об‘єкти програм соціального партнерства ДТЕК Нафтогаз в Мачухівській ОТГ.

 

Фахівці Міністерства ознайомились із новими методами розвідки та розробки нафтових та газових родовищ України, новими технологіями буріння, з існуючими проблемами сфери розвідки та розробки нафтових та газових родовищ України, експлуатації газових і нафтових мереж, магістрального транспорту природного газу і нафти.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245359252