14 лютого 2019 року представники Міненерговугілля на чолі із заступником Міністра з питань європейської інтеграції Наталією Бойко взяли участь у презентації нового Проекту USAID "Енергетична безпека"
18.02.2019 | 11:36
 

 

 

 

Вітальними промовами відкрили захід Сьюзан Фріц – Директор Регіональної Місії USAID, Олександр Домбровський – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Наталія Бойко – заступник Міністра з питань європейської інтеграції та Оксана Кривенко – голова НКРЕКП.

 

“Сьогодні ми стоїмо перед значними викликами енергетичній безпеці, успішне подолання яких напряму залежить від якості проведених нами реформ сектору при забезпеченні умов сталого розвитку нашої держави”, –зазначила Наталія Бойко під час вітальної промови.

 

Під час заходу Н. Бойко поінформувала учасників заходу щодо співпраці Міністерства з USAID. 09 грудня 2018 року було розроблено шестимісячний план заходів Проекту енергетичної безпеки. Також, минулого року, між Міненерговугілля та USAID було укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в рамках технічної допомоги.

 

В рамках заходу всі учасники мали змогу ознайомитись з різними аспектами формування енергетичної безпеки та стратегічного планування розвитку паливно-енергетичного сектору завітавши до окремих стендів та прослухавши презентації Міненерговугілля, НКРЕКП, Держенергоефективності, DiXi Group та представників Проекту енергетичної безпеки.

 

На стенді Міненерговугілля команда Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, на чолі з Генеральним директором Віталієм Кушніровим ознайомлювали всіх з етапами імплементації, структурою та завданнями Енергетичної стратегії 2035 та пропонували перевірити свої знання, щодо положень базового стратегічного енергетичного документу, пройшовши тест.

 

У заході брали участь представники Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, Директорату енергетичних ринків та Управління міжнародного співробітництва.

 

#EnergyStrategy2035 #EnergySecurity4Ukraine

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245341957