Організація молоді ЮУАЕС підбила підсумки роботи за рік
04.12.2018 | 11:36
 

 

 

У ВП «Южно-Українська АЕС» 30 жовтня на звітній конференції Організації молоді первинної профспілкової організації (ОМ ППО) підприємства делегати, які представляли молодь цехів і підрозділів енергокомплексу, підбили підсумки річної роботи та обговорили плани на 2019 рік.

У своєму звіті голова організації Михайло Костюченко наголосив, що молодь енергокомплексу була активною та успішною в усіх запланованих напрямках діяльності: «Свою роботу ми сконцентрували на виробничому напрямку, соціальному напрямку та шефській роботі, інформаційному напрямку, іміджевій роботі, а також культурно-масових і спортивних заходах. За кожним із названих розділів ми маємо добрі результати і реальні справи. Тож сьогодні є про що доповісти».

Протягом року молоді спілчани розробляли власні проекти та презентували їх на конкурсах наукових доповідей на рівні АЕС та НАЕК «Енергоатом», показали себе та свої напрацювання в конкурсах професійної майстерності. В боротьбі за звання «кращий за професією» у рамках компанії «Енергоатом» южно-українці посіли два перших, чотири других, одне третє та одне четверте місце.

Соціальна активність молодих працівників АЕС добре відома в місті енергетиків. Вони - учасники екологічних толок, благодійних акцій, шефи юних мешканців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в м.Южноукраїнську. Серйозну увагу «атомна» молодь приділяє профорієнтаційній, інформаційній та іміджевій роботі. Успішною цього року була її участь у низці соціальних конкурсів-проектів, організованих Атомпрофспілкою України.

Насичене культурно-масове та спортивне життя ОМ ППО. Команду КВН ВП ЮУАЕС «Ремонту не підлягає» давно та добре знають далеко за  межами його міста-супутника. В Южноукраїнську користуються популярністю традиційні турніри з більярду, пейнтболу, спортивного орієнтування, стрітболу, пляжного волейболу, організовані молодими атомниками. Цьогоріч на южно-українському майданчику пройшла XVI спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки. У результаті, посівши чотири перші та одне друге місце, господарі майданчика стали переможцями змагань.

Активну участь беруть молоді працівники ЮУАЕС і в профспілковій роботі. Черговим підтвердженням цьому стало детальне обговорення під час звітної конференції запропонованих колегами змін та доповнень до Колдоговору компанії. 

Підсумовуючи річну роботу своєї організації, делегати звітної конференції одноголосно визнали її роботу задовільною та затвердили плани на наступний рік.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245324250