Анонс. Для тих, хто цікавиться енергетикою та перспективами її розвитку в Україні та світі, цей тиждень подарує чудову нагоду ознайомитися з новітніми тенденціями та налагодити потрібні ділові контакти.З 6 по 8 листопада 2018 року у Національному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15), пройде XVІ Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє".
05.11.2018 | 08:42
 

 

 

 

Для тих, хто цікавиться енергетикою та перспективами її розвитку в Україні та світі, цей тиждень подарує чудову нагоду ознайомитися з новітніми тенденціями та налагодити потрібні ділові контакти.

 

З 6 по 8 листопада 2018 року у Національному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15),  пройде XVІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

 

Урочисте відкриття Форуму заплановано на 12:00 за участю керівництва Міненерговугілля.

 

Метою заходу є:

- сприяння реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року для забезпечення надійного й ефективного функціонування енергосистеми України, енергетичної незалежності та безпеки держави;

- демонстрація досягнень у паливно-енергетичному комплексі, націлених на модернізацію енергетичної інфраструктури, її технологічний, організаційний, нормативно‑правовий та науковий розвиток;

- створення ефективного майданчика для зустрічей енергетичного співтовариства, запуску нових проектів, ознайомлення зі світовими тенденціями і перспективами розвитку енергетики, плідного діалогу бізнесу і влади.

 

Під час заходу учасники матимуть  змогу поспілкуватися з фахівцями Міненерговугілля України, провідних енергетичних компаній, експертами у сфері енергетики та отримати кваліфіковані відповіді на актуальні питання щодо сучасного стану та перспектив подальшого розвитку  енергетичної галузі.

 

У межах форуму організовано фотовиставку: «Паливно-енергетичний комплекс України: миттєвості, що стали історією».

 

Також учасники матимуть змогу ознайомитися з пересувною виставкою Музею енергетики.

 

Студентська молодь долучилася до участі у Форумі та проведе цього дня гру «Енергоквест «Місто Енергії», яка покликана посилити зацікавленість молоді сферою енергетики та мотивувати до роботи в енергетичній галузі.

 

Запрошуємо взяти участь у заходах Форуму!

 

Чекаємо на вас за адресою: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

 

Контактна особа: Казакова Наталія Іванівна (044) 531-36-12

 Режим роботи виставки:
6 - 7  листопада: з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30).

8 листопада: з 10.00 до 17.00 (вхід до 16.30).

 

 

 

У перший день XVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» заплановані такі заходи:

 

10:00-12:00

Науково-технічна конференція: «Основні напрямки реформування вугільної промисловості України» (НТЦ «Вуглеінновація»; Департамент вугільно-промислового комплексу Міненерговугілля).

 

13:00-17:00

Круглий стіл: «Водогосподарсько-енергетичний комплекс та шляхи  подальшого розвитку гідроенергетики в Україні» (Асоціація «Укргідроенерго»; ПрАТ «Укргідроенерго»; Директорат стратегічного планування  та європейської інтеграції Міненерговугілля).

 

Низку заходів заплановано Директоратом викопних видів палива, які триватимуть з 9:30 до 18:30

 

1. Круглий стіл: «Розвиток нафтогазовидобувної галузі України»

2. Круглий стіл: «Надання спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами на прозорій основі»

3. Круглий стіл: «Нові інструменти відкриття інформації в енергетичному секторі України»

4. Круглий стіл: «Розвиток інновацій у сфері видобування вуглеводнів»

 

Директорат енергетичних ринків та Департамент електроенергетичного комплексу  проводять не менш цікавий захід, спрямований на підтримку новітніх технологій в умовах впровадження нової моделі ринку електроенергії.

 

Так з 10:00 до 12:00 відбудеться круглий стіл: «Передумови  впровадження  Smаrt  grіd в України»

 

Другий день Форуму принесе  не менше вражень, адже 7 листопада заплановані:

 

10:00-18:00

«День атомної енергетики» (ДП «НАЕК» Енергоатом», Департамент з питань ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля; ДК «Ядерне паливо».

 

10:00 - 18:00

V Всеукраїнський семінар інженерів енергетиків (ТОВ «МВЦ» за підтримки: Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Громадської організації «Асоціація «СІГРЕ - Україна» Об’єднаної Ради Енергетичних Експертів (ОРЕЕ)

Форум приділить значну увагу актуальним питанням охорони праці на підприємствах ПЕК та кібербезпеки.

 

11:00 -15:00  

Круглий стіл: «Реформування системи управління  охороною праці з урахуванням міжнародного досвіду» (Управління охорони праці, промислової безпеки та цивільного захисту Міненерговугілля).

 

11:00 -14:00

Дискусійна панель:

«Інформаційні технології та кібербезпека в галузі ПЕК» (Управління забезпечення ІТ-підтримки та захисту інформації Міненерговугілля).

 

Заключного дня XVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»  8 листопада на учасників та гостей чекають заходи:

 

9:00-18:00

Круглий стіл: «Інновації приладового обліку природного газу та метрологія»

(НАК «Нафтогаз України»)

 

10:30-14:30

Екологічна сесія «Екологічна модернізація та екологічна свідомість на прикладі Німеччини. Складнощі та перспективи екологізації українських підприємств паливно-енергетичного сектору» (ТОВ «ДТЕК»; Компанія Schauenburg Maschinen/ und Anlagen-Bau GmbH).

 

Більш детально з діловою програмою форуму можна ознайомитися за посиланням:

 

http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/publish/article?art_id=245286774&cat_id=245016126

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245315413