Намічені подальші кроки з метою поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України
22.10.2018 | 16:47
 

 

У межах реалізації проекту Міжнародної організації праці  «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України»  з 16 по 19 жовтня 2018 року було проведено тренінг в ДП «Львіввугілля».

 

У тренінгу взяли участь генеральний директор ДП «Львіввугілля», керівники відокремлених підрозділів та їх заступники з охорони праці, заступники генеральних директорів державних підприємств з охорони праці, представники Фонду соціального страхування України, профспілкових організацій, засобів масової інформації.

 

У тренінгу від Міненерговугілля взяв участь заступник начальника Управління охорони праці, промислової безпеки та цивільного захисту Ященко Ігор Олексійович та виступив з  доповіддю на тему: «Впровадження систем управління охороною праці, заснованих на управлінні ризиками».

 

Упродовж трьох днів проходили теоретичні та практичні навчання з відвідуванням гірничих виробок  шахти «Степова» ДП «Львіввугілля» із 22 слухачами-учасниками заходу (начальниками змін, служб, відповідних підрозділів шахти «Степова»).

 

За результатами тренінгу намічені подальші кроки з реалізації проекту  «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245313454