Енергетична безпека та реалізація реформ енергетичних ринків є пріоритетом в українсько-американському співробітництві
14.05.2018 | 16:58
 

 

 

14 травня 2018 р. заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела зустріч з Другим заступником Держсекретаря, Головою Бюро з енергетичних ресурсів Державного департаменту США Сандрою Оудкірк, під час якої обговорено питання енергетичної безпеки, протидія Північному Потоку 2, розробки плану стійкості енергетичної системи, реформування ринкових відносин та диверсифікації шляхів постачання енергетичних ресурсів.

 

Наталія Бойко зазначила, що Україна високо цінує підтримку США та багаторічну співпрацю. Окреслила пріоритети Міненерговугілля у щоденній роботі та наголосила на реалізації кроків на шляху реформування електроенергетичного та нафтогазового ринків, а також реформування корпоративного управління державних компаній, також зробила акцент на кроках, що здійснюються на шляху зміцнення енергетичної безпеки.

 

Сандра Оудкірк, Другий заступник Держсекретаря, Голова Бюро з енергетичних ресурсів Державного департаменту США повідомила про підтримку на шляху реалізації реформ та підкреслила, що питання забезпечення енергетичної безпеки регіону є пріоритетом.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245272826