Фахівці із Королівства Нідерланди сприятимуть вдосконаленню системи управління та внутрішнього контролю
10.05.2018 | 13:01
 

 

За участю радника першого заступника Міністра фінансів України, старшого аудитора Центральної аудиторської служби Міністерства фінансів Королівства Нідерланди Манфреда ван Кестерена та представників Міністерства фінансів України в Міненерговугілля проведено захід «Оцінка системи внутрішнього контролю» під час якого представлено презентацію «Базові складові державного внутрішнього фінансового контролю відповідно до стандартів та практик ЄС».

Мета нинішнього заходу – дослідити реальний стан справ щодо функціонування системи управління та внутрішнього контролю в державних установах та визначити можливі напрямки вдосконалення, визначити сильні і слабкі сторони  в частині відповідності європейським практикам. 

Під час презентації Манфред ван Кестерен  відзначив багаторічне сприяння Королівства Нідерланди у розвитку сфери державного управління  в Україні.  Дотримання  міжнародних стандартів  у сфері обліку, контролю та аудиту характерно для більшості країн з розвиненою інфраструктурою ринкових відносин, на основі COSO та INTOSAL. 

Впровадження цих стандартів є необхідною умовою активного розвитку України та її співпраці із зарубіжними країнами з розвиненою  економікою.

У межах заходу проведені інтерв’ю з керівництвом Міненерговугілля та керівниками департаментів для комплексного дослідження проблемних питань та подальшого спільного  їх розв’язання на основі міжнародного досвіду.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245271538