Співробітники Міненерговугілля ознайомилися із виробничими потужностями Рівненської АЕС
23.04.2018 | 10:49
 

 

 

Співробітники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з ініціативи профспілкової організації Міненерговугілля відвідали Рівненську атомну електростанцію, що знаходиться у м. Вараш (Рівненська область).

 

У рамках поїздки фахівці Рівненської АЕС продемонстрували роботу тренувального центру, який є точною копією центру управління станцією та дає можливість відстежувати найменші зміни у режимі роботи енергоблоків.

 

Як зазначили фахівці АЕС, безпека є пріоритетом у роботі станції. На станції суворо дотримуються світових стандартів, а відповідальні за безпеку співробітники станції проходять регулярні ліцензійні перевірки на предмет фахової відповідності.

 

Довідково. Рівненська АЕС була введена в експлуатації у 1980 році та має 4 енергоблоки загальною потужністю 2835 МВт. На станції працюють 7875 співробітників. Частка Рівненської АЕС у загальному електробалансі виробнитцва електричної енергії в Україні складає 12,7%. На даний час на 3-му енергоблоці тривають роботи щодо продовження терміну експлуатації.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245268156