Реформування корпоративного управління НАЕК "Енергоатом" - одне із ключових завдань
04.12.2017 | 18:12
 

 

 

Сьогодні заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела зустріч у межах реалізації проекту Європейського банку реконструкції та розвитку «Україна: ЕнергоатомСталий Корпоративний Розвиток».

 

Під час зустрічі порушено три найважливіші питання: процесу формування наглядової ради НАЕК «Енергоатом», зміни законодавства та строків впровадження реформ.

 

Наталія Бойко зазначила, що питання реформи корпоративного управління НАЕК «Енергоатом» перебуває на стадії обговорення. Також зауважила, що у межах відповідної дорожньої карти реформування доцільно розробити проміжну робочу модель та опрацювати всі надані стейкхолдерами пропозиції. З огляду на важливість дотримання зобов’язань у межах Третього енергетичного пакету ЄС Наталія Бойко наголосила, що дорожню карту потрібно готувати у пришвидшеному режимі. Крім того, зазначила про готовність сформувати робочу групу за участю стейкхолдерів з метою вчасного опрацювання пропозицій.

 

Учасники зустрічі обговорили питання формування наглядової ради. Також звертали увагу, що формувати законодавство потрібно паралельно із процесом розробки дорожньої карти.

 

За підсумками зустрічі домовилися зустрітися в середині грудня, щоб розглянути чітко сформовані пропозиції сторін щодо подальших строків виконання завдань.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245258379