В України є фантастичний потенціал, - Наталія Бойко запросила молодь долучатися до реформ в енергетиці
15.11.2017 | 16:37
 

 

 

Наталія Бойко взяла участь в Українському молодіжному енергетичному форумі – 2017, який проходить з 14 по 15 листопада 2017 року в Національному технічному університеті України «КПІ ім. І. Сікорського»

 

У своєму виступі Наталія Бойко окреслила 6 основних цілей Енергетичної стратегії України до 2035 року, а саме: свідоме та енергоефективне суспільство, енергетична незалежність ПЕК, розвиток ринків, інвестиційна привабливість, інтеграція газових і електроенергетичних мереж в енергетичний простір ЄС та сучасна система управління.

 

«Як наслідок досягнення всіх цих цілей, буде забезпечено енергетичну безпеку нашої країни»,зазначила Наталія Бойко.

 

Учасники Форуму обговорили можливості щодо стимулювання виробництва енергії з відновлювальних джерел.

 

«У нас доволі амбітні цілі щодо збільшення частки відновлювальної енергетики в енергетичному балансі: до 11 відсотків до 2020 року та 25 відсотків до 2035 року», - зазначила Н.Бойко.

 

«В України є фантастистичний потенціал. Інвестори починають цікавитися Україною та бачити можливості для реалізації проектів», - підкреслює заступник Міністра.

 

Наталія Бойко запросила молодих спеціалістів долучатися до реформ через роботу в громадських організаціях.

 

Також на Форумі виступив переможць конкурсу на посаду генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції – В. Кушніров, який наголосив, що цілі нової Енергетичної стратегії сфокусовані на забезпечення добробуту українських родин, а також запросив молодь активно брати участь у конкурсних відборах в Міненерговугілля та долучатися до формування державної політики в енергетичному секторі.

 

Участь у форумі традиційно беруть студенти та викладачі Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського», представники Міненерговугілля України, енергетичних підприємств та організацій а також громадських організацій та об’єднань.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245254661