У Міненерговугілля обговорили пропозиції щодо бізнес-моделі для оператора газотранспортної системи
14.09.2017 | 15:09
 

 

 

13 вересня відбулась перша робоча зустріч з експертами проекту ЄС «Розробка цільової операційної бізнес-моделі для оператора газотранспортної системи»

Олександр Лісніченко, директор Департаменту нафтогазового комплексу Міненерговугілля України, поінформував про завдання, визначені в межах проекту, наголосив про важливість виконання зобов’язань щодо лібералізації газового ринку, створення конкуренції  та використання газотранспортного потенціалу України.

 

Представники проекту презентували свої напрацювання щодо розробки бізнес-моделі для функціонування трансмісії, при цьому зауважили, що модель буде сформована на основі найкращих європейських практик.

 

Учасники зустрічі звертали увагу на передбачення в запропонованй моделі регуляції та оптимізації операційних процесів, а також забезпечення прозорості, недискримінації та конкуренції, запровадження ринкових режимів щоденного балансування.

 

За підсумками зустрічі наголошено про своєчасність та потрібність такої технічної допомоги з боку ЄС та домовились продовжити консультації та опрацювання пропозицій в межах проекту.

 

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245235366