"Ми готові надати підтримку інвесторам, які мають намір впроваджувати проекти в енергетичному секторі України", - Наталія Бойко
29.08.2017 | 17:36
 

 

 

 

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела зустріч із представниками Посольства Королівства Норвегія в Україні та компанії «Scaltec Solar».


Під час зустрічі Наталія Бойко обговорила з норвезькими колегами основні кроки з реформуванні енергетичного сектору України, та подякувала за допомогу у впровадженні провідного досвіду та найкращих практик у сфері енергетики.


Сторони обговорили перспективи розвитку відновлювальних джерел енергії в Україні. Наталія Бойко наголосила, що Україна взяла зобов’язання довести частку відновлювальної енергетики в балансі електричної енергії країни до 25% у період до 2035 року та здійснює послідовні кроки щодо впровадження інвестиційних проектів у сфері ВДЕ.


Також поінформувала, що Україна має намір здійснити інтеграцію ОЕС України до європейської. З цією метою компанія НЕК «Укренерго» активно впроваджує усі заходи, що передбачені Угодою про умови майбутнього приєднання до ENTSO-E.


Норвезька сторона цікавилася можливостями України щодо розвитку сонячних електростанцій та перспектив щодо частки сонячної генерації в балансі електричної енергії.

За підсумками зустрічі сторони запевнили у намірах щодо продовження взаємовигідного співробітництва в енергетичній сфері.

 

Фото можна переглянути тут.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245231795