Начальника управління капітального будівництва Южно-Українського енергокомплексу Павла Вірича нагороджено Нагрудним знаком "Почесний працівник атомної енергетики"
18.08.2017 | 12:53
 

 

 

За добросовісне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і сумлінну багаторічну працю начальника управління капітального будівництва Южно-Українського енергокомплексу Павла Вірича нагороджено Нагрудним знаком «Почесний працівник атомної енергетики».

Нагороду вручив президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, який перебував на южно-українському майданчику з робочим візитом. Дякуючи за високу оцінку його праці, Павло Вірич зазначив: «Я завжди пишався тим, що є працівником Южно-Української АЕС. Це мій перший запис про працевлаштування у трудовій книжці по закінченні інституту, від дня якого вже спливло 37 років. Перший, другий і третій енергоблоки, Олександрівська ГЕС, Ташлицька ГАЕС, бризкальні басейни – все це збудовано за моєї пам’яті та з моєю участю. Переконаний, що попереду ще дуже багато об’єктів, які  нам з вами належить збудувати на благо нашої компанії і в, кінцевому підсумку, на благо України».  

 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245229879