На Южно-Українській АЕС пройшли пожежні навчання
21.04.2017 | 10:07
 

 

 

На ЮУАЕС пройшли тренувальні тактико-спеціальні навчання на тему «Гасіння пожеж на енергетичних об'єктах». Тренування було організовано 20 квітня  на території машинної зали другої черги Южно-Української АЕС.

 

ЗГІДНО З ТАКТИЧНИМ ЗАДУМОМ, у результаті низки послідовних подій стався розлив і займання масла головного маслобаку ущільнення валу генератора. УМОВНУ пожежу було зафіксовано на двох позначках машинної зали. Загальна площа займання склала 135 кв. метрів.

 

До участі в навчаннях було залучено 9 одиниць техніки та близько 40 бійців особового складу трьох пожежних частин Южноукраїнського міського гарнізону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, а також персонал АЕС. У процесі навчань було відпрацьовано взаємодію штабу гасіння пожежі з об’єктовим штабом ВП ЮУАЕС, злагодженість дій підрозділів Головного управління ДСНС України в Миколаївській області з підрозділами атомної станції та спеціальними службами міста, прийоми і способи роботи з пожежною технікою, пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням.

 

Учасники практичного тренування з поставленим завданням впоралися успішно. Програму навчань виконано в повному обсязі. Завдяки злагодженим зусиллям, а також використанню сучасної пожежної техніки - аварійно-рятувального автомобіля, автомобіля газодимозахисної служби та іншого устаткування - поставлене завдання було виконане протягом години. Учасники навчань заслужили на оцінку «добре».

 

Тактико-спеціальні навчання на Южно-Українському енергокомплексі – плановий захід. Протипожежні практичні тренування на його об’єктах проходять щокварталу. Оцінюючи дії працівників АЕС, що брали участь у навчаннях, головний інженер ВП ЮУАЕС Володимир Бандурко зазначив: «Наш персонал вкотре продемонстрував виучку, злагодженість та всі необхідні навички для взаємодії з пожежними службами. Сподіваюся, що ці знання знадобляться нам лише під час навчань».

 

 

 

 

 

 

Інформація про ВП ЮУАЕС

ЮУАЕС – основа Южно-Українського енергетичного комплексу, розташованого на півдні України в Миколаївській області. Він забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 9,8 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною робочою потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП «НАЕК «Енергоатом». За роки існування ВП ЮУАЕС вироблено понад 540 млрд кВт·год. електричної енергії. ВП ЮУАЕС  сертифікований за міжнародними стандартами: ISO 9001:2008 «Системи управління якістю. Вимоги», ISO 14001:2004 «Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосування», OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною та безпекою праці. Вимоги». З 2014 р. підприємство очолює Лісніченко Володимир Анатолійович.

 

 

Управління інформації та громадських зв’язків

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245203113