Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп бере участь у 6-му засіданні українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва
20.04.2017 | 10:59
 

 

 

19-22 квітня 2017 року українська делегація на чолі з Першим Віце-прем’єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим перебуває у  м. Варшава (Республіка Польща), де візьме участь у шостому засіданні українсько-польської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

 

Протягом візиту також запланована участь у конференції «Європа та Україна 2017», а також низка міжнародних двосторонніх зустрічей.

 

У складі офіційної української делегації бере участь у заходах Перший  заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп та фахівці Міністерства.

 

У рамках поїздки заплановано  проведення засідання Робочої групи з питань співпраці у паливно-енергетичному секторі. Також планується Робоча зустріч Першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галини Карп із заступником Міністра енергії Республіки Польща Гжегожем Тобішовські та інші двосторонні зустрічі.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245202369