ЮУАЕС - у об'єктиві столичних телевізійників
31.01.2017 | 11:25
 

 

Місто-супутник АЕС і Южно-Український енергокомплекс на 3 дні стали знімальним майданчиком для нового українського реаліті-шоу «Відпустка за обміном».

Зйомки туристичної програми проходили в інформаційному центрі атомної станції «Імпульс», на повномасштабному тренажері блочного щита управління, а також на пристанційному та оглядовому майданчиках Южно-Української АЕС і Ташлицької ГАЕС.

Герої сімейного реаліті-шоу - італійці, жителі Риму, Крістіана Капече Мінутоло та її племінник Юрі Аттілі - приїхали до міста-супутника АЕС за обміном з сім'єю працівниці Южно-Української АЕС Олени Павлової. Під час зйомок програми гості відвідали об'єкти енергокомплексу, заслухали лекцію про атомну галузь, дізналися про принципи роботи та основні виробничі завдання атомної станції. За допомогою діючих макетів вони ознайомилися також з процесом виробітку електроенергії.

За концепцією проекту, українська та італійська сім за короткий строк вивчать побут один одного, відвідають визначні місця міста та спробують традиційну кухню країни.

Гості зізналися, що їх приємно вразили теплий прийом з боку южноукраїнської сім в кращих традиціях України та місцева кухня. Сподобалися італійцям також прогулянки цікавими місцями міста-супутника АЕС і екскурсія об'єктами Южно-Українського енергокомплексу, по закінченні якої Юрі Аттілі відзначив: «Нам ніколи не доводилося бувати на таких масштабних об'єктах як атомна станція, і ця екскурсія залишиться найяскравішим враженням від поїздки».

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245176214