За минулий тиждень 91 школяр міста-супутника ЮУАЕС взяв участь у енергоквестах
24.01.2017 | 08:42
 

 

 

Минулого тижня, з 16 по 20 січня, учасником енергоквестів, присвячених темі атомної енергії, став 91 школяр - учні 6 і 7 класів загальноосвітньої школи №1 мжноукраїнська. Всього ж в інформаційному центрі «Імпульс» Южно-Української АЕС в першій половині січня побувало 120 учнів.

Організатори інтелектуально-пізнавальної гри - фахівці сектора роботи зі школярами та молоддю управління інформації та громадських зв'язків ВП ЮУАЕС - постійно працюють над урізноманітненням конкурсних завдань і інформації, що надається дітям. Наприклад, родзинками енергоквесту в новому сезоні стали вирішення завдань за допомогою азбуки Морзе, «Генератор побажань на 2017 рік» і перевірка знань, отриманих у ході гри: школярі за 1 хвилину називають нові слова, які вони взнали під час проходження енергоквесту. На сьогодні рекорд (26 слів) належить команді 7-Б і 7-В класів СШ№1.

У майбутньому конкурсні завдання квесту планується розширити новими розвиваючими іграми, під час яких діти зможуть брати участь у різних дослідах і експериментах, а також познайомитися з діючими експонатами та макетами обладнання АЕС, тим самим підтвердивши девіз проекту «Вчись розважаючись, розважайся в процесі навчання!».

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245174179