Заводу спеціальних конструкцій - 35!
07.11.2016 | 16:07
 

 

 

Всі ці роки завод спеціальних конструкцій (ЗСК) ВП «Атоменергомаш» був і залишається надійним партнером Запорізької АЕС та інших атомних електростанцій України, виробляючи продукцію, затребувану в енергетиці і зберігаючи тенденції до розвитку підприємства.

 

Сьогодні ЗСК ВП «Атоменергомаш» – це конкурентоспроможний завод, головними замовниками продукції якого є всі чотири атомні електростанції України. Ну а найближчим партнером (і не тільки територіально, а й за обсягами співробітництва) залишається Запорізька АЕС, так як близько 50-60% від загального обсягу замовлень становить саме продукція для ЗАЕС.

 

«Ми зберігаємо тенденцію до розвитку підприємства. Якість для нас – на першому місці. Замовники серйозні і будь-які огріхи не залишаться без уваги. Тому ми дорожимо своєю репутацією», – зазначив директор заводу Віталій Янкул.

 

Затребуваною продукцією на всіх АЕС України є теплоізоляційні мати, протипожежні двері, вугільні абсорбери. Вся ця продукція сертифікована. І, що особливо приємно, на високому рівні конкурує з імпортними виробниками.

 

Головним надбанням будь-якого підприємства є люди. І в цьому плані ЗСК – не виняток. За словами керівника, на заводі працює персонал з високим професійним рівнем, стаж у багатьох дорівнює віку самого заводу. Тут, як і на атомній станції, прийняті і працюють програми кадрового резерву та інші, які  мотивують персонал до кар'єрного і професійного росту.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245155798