Хмельницьку АЕС з робочим візитом відвідав голова Хмельницької обласної держадміністрації
14.07.2016 | 09:23
 

 

 

13 липня поточного року в рамках робочого візиту Хмельницьку АЕС відвідав очільник Хмельницької обласної держадміністрації Олександр Корнійчук та представники Державної служби України з питань праці.

Під час перебування на Хмельницькій АЕС делегація відвідала навчально-тренувальний центр,  де ознайомилася із основами фахової та спеціальної підготовки персоналу на атомній станції. Зокрема, на повномасштабному тренажері блочного щита управління гостям змоделювали позаштатну ситуацію, з якою справно впорався навчений персонал.

В рамках програми візиту делегація побувала в машинному відділені, на блочному щиті управління першого енергоблока, а також відвідала будівельний майданчик 3-го і 4-го енергоблоків. Оглянувши основні об’єкти стратегічного підприємства, голова Хмельницької обласної держадміністрації Олександр Корнійчук відзначив важливість добудови нових енергоблоків для енергетичної незалежності України, для подальшого економічного зростання області. « Це питання, яким необхідно займатися на державному рівні, адже це додаткові інвестиці для держави, області та міста атомників», - зауважив очільник Хмельниччини.

Задоволений побаченим і голова державної служби України з питань праці Роман Чернега, який в свою чергу, відзначив високий рівень безпеки підприємства та захищеності персоналу.

Під час зустрічі з керівництвом енергетичного підприємства гості отримали детальну інформацію про основні виробничі показники діяльності Хмельницької АЕС, а також спільно обговорили подальші плани та перспективи розвитку енергетичного велетня Поділля.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245127671