Міненерговугілля: жодних заходів з маневрування потужності на Южно-Українській АЕС не здійснювалося і не планується
25.03.2016 | 21:27
 

 

 

Ситуація, що склалася на проммайданчику ВП ЮУАЕС, перебуває під контролем Міненерговугілля. За попередніми результатами, зупинки енергоблоків ЮУ АЕС були пов’язані із проблемою системи якості при проведенні ремонтних робіт.

Водночас протягом цього тижня в мережі Інтернет та в соціальних мережах активно розповсюджувалася інформація , що аварійні зупинки енергоблоків № 1 та № 2 начебто були пов’язані зі спробами здійснити заходи з маневрування потужності енергоблоків  і, як результат цього, виникла аварійна ситуація, пов’язана з використанням палива виробництва «Westinghouse».

Міненерговугілля офіційно повідомляє:

1.            Ніяких робіт та заходів з регулювання потужності енергоблоків на ВП «Южно-Українська АЕС» не здійснюється  та не планується здійснювати у будь-якій перспективі.

2.            Ніякі інциденти з паливом виробництва «Westinghouse» не мали місце на сьогодні,  а враховуючи всі заходи з безпеки експлуатації зазначеного палива, які здійснені на АЕС України, вважаємо, що будь-які аварійні  ситуації виключені в майбутньому.

3.            Щодо усіх аварійних ситуацій, які склалися з енергоблоками ЮУ АЕС станом на 23.03.2016 , проводиться ретельне розслідування. Порушення, що сталися, не впливають на роботу реакторної установки та не несуть в собі жодної загрози зовнішньому середовищу та населенню.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245097077