Урядом затверджено новий склад комісії з ліквідації відкритого акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Вугілля України"
22.01.2016 | 17:28
 

 

 

З метою завершення ліквідації відкритого акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Вугілля України» на засіданні Кабінету Міністрів прийнято рішення затвердити новий склад комісії з ліквідації Компанії.

 

Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження нового складу комісії з ліквідації відкритого акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Вугілля України» від 20 січня 2016 р. № 26.

 

Постанова Уряду дозволить здійснити заходи щодо завершення ліквідації Компанії у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2005 № 989 прийнято рішення про ліквідацію відкритого акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Вугілля України» та утворено комісію з ліквідації Компанії, яка не завершила ліквідацію Компанії у встановлений термін.

 

Саме тому було прийнято рішення про затвердження нового складу комісії з ліквідації відкритого акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Вугілля України».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245083071