Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Японським центром вугільної енергетики та ПАТ «Центренерго»
05.10.2015 | 21:44
 

 

 

2 жовтня 2015 року на Трипільській ТЕС відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Японським центром вугільної енергетики (JCOAL) та ПАТ «Центренерго» по проекту демонстрації японських технологій.


Метою цього Меморандуму є сприяння проведенню обмірів вузлів проточної частини турбоагрегату №4 Трипільської ТЕС для розробки базового дизайну та виготовлення модернізованих вузлів корпусів і проточної частини турбоагрегату для реалізації Демонстраційного проекту.


Для визначення обсягу проектування та проведення відповідних обстежень і замірів на Трипільської ТЕС проведено відкриття проточної частини турбіни К-300-240 станційний номер №4 (300 МВт). Починаючи з 7 жовтня фахівці компанії Toshiba Corporation проведуть обміри обладнання для проектування нової проточної частини для турбінного агрегату.


Підписання Меморандуму стало наступним важливим кроком у розвитку українсько-японського співробітництва в рамках Проекту поліпшення енергоефективності та екологічних показників вугільних електростанцій.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=245071833