Міністерство енергетики та вугільної промисловості здійснює заходи щодо перешкоджання діяльності терористів на території вугільних підприємств
22.05.2014 | 14:31
 

 

 

В останні дні здійснюються напади терористів на відокремлені підрозділи підприємств вугільної галузі. Так 22 травня 2014 року озброєною групою невідомих осіб здійснено захоплення діючих відокремлених підрозділів ПАТ «Лисичанськвугілля» («Шахта ім. Д.Ф. Мельникова», «Шахта «Новодружевська», «Шахта «Привільнянська», «Шахта  ім. Г.Г. Капустіна») у м. Лисичанськ Луганської області.

Внаслідок здійсненого нападу шахти  тимчасово призупинили виробничу діяльність. Терористи, погрожуючи зброєю, вимагають здійснити видачу вибухових матеріалів. Їхні дії містять всі ознаки тяжкого кримінального злочину.

Міністерство звернулося до Служби безпеки України щодо вжиття невідкладних заходів реагування.

Крім того, учора Міністерство  попередило про відповідальність за викрадення та пошкодження державного майна на вугільних підприємствах.

Нагадаємо, що 19.05.2014 було здійснено озброєні напади на ДП «Шахта «Комсомолець» (м. Горлівка Донецької області), та промисловий майданчик шахти «Кіндратівка», що ліквідується (ДП «Донвуглееструктуризація»),   з метою демонтажу обладнання та вивезення його на металобрухт.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=244937364