Заступники Міністра та державний секретар
 

 

 

 

МАКСИМЕЦЬ Тетяна Володимирівна

 

Посада:

Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України

 

Громадянство: громадянка України

 

Дата народження: 1984 рік

 

Місце народження: селище Теплик, Теплицький район, Вінницької області

 

Освіта: повна вища, 2005 рік, Національний авіаційний Університет, напрям підготовки «Право», бакалавра з права; 2007 рік, Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», магістр права, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «Юрист, викладач права»

 

Нагороди, почесні звання: 2017 рік – Подяка Міністерства енергетики та вугільної промисловості

 

Прийняття Присяги державного службовця: з 01.07.2005 року

 

Ранг державного службовця: 6 ранг з 12.10.2016 року

 

Стаж державної служби: 13 років 4 місяці

 

Загальний стаж роботи: 13 років 4 місяці

 

Кар’єра:

Трудову діяльність Тетяна Максимець розпочала у 2005 році в Господарському суді м. Києва, де  працювала секретарем судового засідання.

 

З липня 2007 по  квітень 2011 року працювала у Київському апеляційному господарському суді, де обіймала посади секретаря судового засідання, спеціаліста І категорії, провідного спеціаліста, помічника судді.

 

З червня 2011 по жовтень 2011 року працює в м. Івано-Франківську в Господарському суді Івано-Франківської області спеціалістом ІІ категорії відділу статистики, інформаційно-аналітичного забезпечення суду та контролю, секретарем судового засідання, головним спеціалістом апарату суду.

 

У жовтні 2011 року призначена на посаду начальника юридичного відділу-юриста Виконавчого комітету Калуської міської ради, на якій перебувала до грудня 2015 року.

 

З грудня 2015 по червень 2016 року - керуючий справами Виконавчого комітету Калуської міської ради.

 

У липні 2016 року переходить на роботу до Міністерства енергетики та вугільної промисловості, де до жовтня 2016 року працює начальником відділу забезпечення діяльності Міністра (Патронатна служба).

 

З жовтня 2016 по травень 2018 року - директор Департаменту правового забезпечення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

 

У травні 2018 призначена на посаду першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України.

 

DSC_8537 - Немчинов 3 - 3-2

 

НЕМЧИНОВ Максим Олександрович

 

Посада:
державний секретар

 

Громадянство: громадянин України

 

Дата народження: 1976 рік

 

Місце народження: м. Алчевськ, Луганська обл.

 

Освіта: повна вища

Донбаський гірничо-металургійний інститут, 2001 рік, за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», інженер-електромеханік;

Національна юридична академія   України ім. Ярослава Мудрого, 2007 рік, спеціальність «Правознавство», юрист.

 

Ранг державного службовця: 7 ранг з 11.09.2015 р.

 

Стаж державної служби: 5 років 10 місяців

 

Кар’єра:

Трудову діяльність розпочав  у 1993 році.

 

З  2000 року працював  на посаді менеджера Акціонерного товариства закритого типу «Меридіан» у м. Алчевськ Луганської області.

 

З грудня 2000 по червень 2006 року  - менеджер Приватного підприємства Виробничо-комерційна фірма «Алмакс» м. Алчевська.

 

З червня 2006  по березень 2010 року - заступник директора Приватного підприємства Виробничо-комерційна фірма «Алмакс».

 

Згодом перейшов на роботу до м. Києва. З березня по серпень 2010 року працював  провідним юрисконсультом Управління якості та збагачення вугілля Державного підприємства «Вугілля України».

 

Наступні роки роботи пов’язані з Міністерством вугільної промисловості України, а потім – Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.  Спочатку працює головним спеціалістом  відділу  формування та контролю реалізації програм реструктуризації Управління   реструктуризації Мінвуглепрому України.

 

З березня  по червень 2011 року - головним спеціалістом відділу впровадження економічних реформ Управління технічної політики та капітального будівництва Департаменту вугільної промисловості Міненерговугілля України.

 

У червні цього ж року  призначений на посаду  начальника відділу з питань реформування вугільної галузі управління технічної політики та капітального будівництва Департаменту реструктуризації вугільної промисловості Міненерговугілля України, на якій перебував до липня 2014 року.

 

З липня 2014 і до березня 2016 року  працював на посаді начальника відділу з питань збагачення і якості вугілля, функціонування торфовидобувних підприємств та використання шахтного метану Управління з питань вугледобувної та торфодобувної промисловості  Міненерговугілля України.

 

Протягом 2016 – 2018 років перебував на посаді комерційного директора ПП ВКФ «Алмакс» (м. Київ).

 

З травня 2018 року по теперішній час обіймає посаду державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

 

 

 

КОРЗУН Анатолій Васильович

 

Посада:

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України

 

Громадянство: громадянин України

 

Дата народження: 1959 рік

 

Місце народження: м. Торез Донецької області

 

Освіта:  повна вища

Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Електрифікація і автоматизація гірничих робіт», гірничий інженер-електрик (навчався з 1977 по 1983 рік).

У 1994 році закінчив Інститут державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України  за спеціальністю «Державне управління», магістр державного управління.

 

Нагороди, почесні звання:

Нагороджений галузевими відзнаками «Шахтарська слава» 3-х ступенів, «Шахтарська доблесть» 3-х ступенів, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки.

 

Кар’єра:

Трудовий шлях розпочав у 1983 році електрослюсарем підземним, працював заступником начальника дільниці, старшим механіком шахти ім. Л.І. Лутугіна виробничого об’єднання «Торезантрацит».

З 1985 по 1992 рік - провідний інспектор Держгіртехнагляду УРСР.

У 1993 році став провідним спеціалістом, а потім головним спеціалістом Відділу паливно-енергетичного комплексу Кабінету Міністрів України.

З 1993-по 1994 рік - слухач Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України.

З 1994 по 1999 рік - головний спеціаліст паливно-енергетичного комплексу Кабінету Міністрів України; заступник завідуючого відділом паливно-енергетичного комплексу – завідуючий сектором з питань вугільної промисловості та гірничого нагляду; заступник начальника Управління з питань державної політики в паливно-енергетичному комплексі, завідуючий відділом з питань державної політики у вугільній промисловості Кабінету Міністрів України.

У травні 1999 року призначений на посаду заступника Міністра вугільної промисловості України, на якій перебував до березня 2000 року.

У 2000 році працював головним інспектором – консультантом відділу взаємодії з центральними органами державної влади Адміністрації Президента України

У липні 2000 року був призначений на посаду заступника Міністра палива та енергетики України.

З вересня 2001 по серпень 2003 року -  перший заступник Державного секретаря Міністерства палива та енергетики України.

У серпні 2003 року знову призначений на посаду заступника Міністра палива та енергетики України і перебував на цій посаді до жовтня 2004 року.

У 2005 році працював першим віце-президента Відкритого акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Вугілля України».

З жовтня 2005 по серпень 2006 року - заступник Міністра вугільної промисловості України.

2006-2007 рік  - спеціаліст закритого акціонерного товариства.

У грудні 2007 року знову був призначений заступником Міністра вугільної проми-словості України і працював на цій посаді до березня 2010 року.

2010-2012 рік - радник компанії з обмеженою відповідальністю «Кларксон - Інвестментс».

2013-2014 - директор Дочірнього підприємства «Вуглесинтезгаз України».

У 2016 році до призначення на посаду заступника Міністра працював директором Департаменту вугільно-промислового комплексу Міненерговугілля України.

 

 

 

 

 

 

 

БЛИЗНЮК Михайло Дмитрович

 

Посада:
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України

 

Громадянство: громадянин України

 

Дата народження: 15.07.1977

 

Місце народження: с. Старі Кути, Косівського району, Івано-Франківської області

 

Освіта: вища, 2002р., Чернівецький національний університет, «Правознавство»;

 

Спеціальність за освітою: Юрист, Івано-Франківський національний університет  нафти і газу.

 

Прийняття Присяги державного службовця: 12.08.1997

 

Володіння мовами: українською і  російською вільно, німецькою та англійська зі словником

 

Нагороди, почесні звання: Подяка Відкритого акціонерного товариства  по газопостачанню та газифікації «Івано-Франківськгаз» - 2007 р.

 

Ранг державного службовця: 15 ранг з 12.08.1997

 

Загальний стаж роботи: 17 років 7 місяців

 

Стаж державної служби: 1 рік 1 місяць

 

Кар’єра:

Трудову діяльність Михайло Близнюк розпочав у 1997 році  юрисконсультом, Косівського районного відділу Пенсійного Фонду України в Івано-Франківській області.

 

З 1998 року працює керуючим Представництва Косівського і Верховинського районів Прикарпатської регіональної товарної біржі.

 

У лютому 2000 року став заступником директора Івано-Франківської філії Спеціалізованого державного підприємства «Укрспец’юст».

 

З вересня 2001 по квітень 2002 року працював на посаді  заступника генерального директора Повного товариства фірма «КГД» м. Івано-Франківськ, а згодом – заступника директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Прикарпатська фінансова корпорація».

 

Потягом 2003-2005 років обіймав керівні посади на підприємствах Івано-Франківська:  директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Прикарпатський меблевий комбінат», згодом – голови правління, заступника голови правління Відкритого акціонерного товариства «Івано-Франківський м’ясокомбінат», виконавчого директора Відкритого акціонерного товариства «Івано-Франківськ-Вінницям’ясо».

 

З липня 2005  до кінця 2007 року працював  начальником Івано-Франківського УЕГГ Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Івано-Франківськгаз».

 

З 2008 року працює в Києві.

 

Протягом 2009 -  2010 років виконував обов’язки заступника директора Товариства з обмеженою відповідальністю «БФ ГРУП», м. Київ.

 

З  жовтня 2010 року працював заступником директора з фінансів Товариства з обмеженою відповідальністю «Офіс менеджмент», згодом  заступником директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Фактор Консалтс».

 

У 2013-2014 рр. став заступником директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Криворіжіндустріалбуд» у м. Бориспіль Київської області.

 

З листопада 2014 року до квітня 2016 року  працював у системі Укртрансгазу - начальником управління матеріально-технічних ресурсів департаменту забезпечення виробництва, Віце-Президентом Публічного акціонерного товариства «Укртрансгаз»

 

З вересня 2016 року -  помічник Міністра Відділу забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

 

З квітня 2017 року повернувся на посаду і став Віце-Президентом Публічного акціонерного товариства «Укртрансгаз», де працював до червня  2017 року.

 

У вересні 2018 року призначений на посаду заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України.

 

 

 

 

 

ПІДКОМОРНА Юлія Анатоліївна

 

Посада:
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України

 

Громадянство: громадянка України

 

Дата народження: 1979 р.

 

Місце народження: м. Звенигородка, Черкаської області

 

Освіта: вища‚ 2002 рік, Державний університет Республіки Молдова, спеціальність «Англійська мова та література», 2012 рік, Національний університет  біоресурсів та природокористування України, «Економіка підприємства», бакалавр

2016 рік – Національний авіаційний університет  (спеціальність – адміністративне управління)

 

Нагороди, почесні звання: 2017 рік – Подяка Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

 

Прийняття Присяги державного службовця: з 12.04.2005 року

 

Ранг державного службовця: 3 ранг з 04.06.2009 року

 

Загальний стаж роботи: 18 років

 

Стаж державної служби: 12 років 11 місяців

 

Кар’єра:

Трудову діяльність на державній службі Юлія Підкоморна розпочала у 2005 в Адміністрації Президента України, де  працювала спеціалістом І категорії, старшим консультантом Служби забезпечення зв’язків з Конституційним судом України та Центральною виборчою комісією Секретаріату Президента України.

 

З липня 2007 по травень  2009 року - радник Голови, начальник відділу забезпечення діяльності керівництва Київської обласної державної адміністрації.

 

У травні 2009 року призначена на посаду заступника Керівника Головної служби організаційного забезпечення Секретаріату Президента України, де працює до березня 2014 року.

 

Протягом 2014 року обіймає посаду заступника керівника Служби Міністра Кабінету Міністрів України.

 

З лютого і до квітня  2015 року працює помічником – консультантом народного депутата  України Семерака О.М.

 

У 2015 році  переходить на роботу до Міненерговугілля України. З травня 2015 по грудень 2016 року - начальник Управління забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) Міністерства енергетики та вугільної промисловості України;

 

 з грудня 2016 по червень 2018 року - директор Департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи.

 

Крім того, з січня 2017 до червня 2018 року виконувала обов’язки державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

 

З червня 2018 року по теперішній час - заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України.

Attachment-1

 

БОЙКО Наталія Андріївна

 

Посада:
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції 

 

Громадянство:
громадянка України

 

Дата народження:
7 вересня 1989 рік

 

Місце народження:
м. Львів, Україна

 

Освіта:
2006-2011, Магістр права, спеціальність “Правознавство”, диплом з відзнакою. Тема наукового дослідження: "Законодавча база енергетичної політики ЄС”, юридичний факультет, Львівський національний університет імені Івана Франка (Львів, Україна).

2010 – 2011, Школа австрійського права юридичного факультету Львівського національний університету імені Івана Франка у співпраці з юридичним факультетом Університету Відня (Львів, Україна; Відень, Австрія).

2010 – 2011,  Школа німецького права юридичного факультету Львівського національний університету імені Івана Франка у співпраці з Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва (Львів, Україна; Німеччина).

Серпень 2009,  Літня школа з Європейської інтеграції «Право та ЄС» (Альпбах, Австрія).

Вересень 2010 – Червень 2011, Курс американського судового провадження і змагального судочинства, Львівський національний університет імені Івана Франка у співпраці Інститутом Левіта (США) (Львів, Україна).

2011-2012, стипендія Erasmus Mundus на програму “Право Німеччини та ЄС”, юридичний факультет, Університет Гумбольдта (Берлін, Німеччина).

Червень – липень 2015, Інститут економіки і енергетики Токіо (Японія) (IEEJ), програма: “Енергетична політика В“ (Токіо, Японія).

Вересень 2016 – Програма Open World з енергоефективності (США).

 

Науковий ступінь, вчене звання:

2012 — дотепер, здобуття ступеня кандидата юридичних наук, тема наукового дослідження: “Міжнародно-правові аспекти діяльності держав-членів ЄС в енергетичній сфері”, кафедра європейського права, Львівський національний університет імені Івана Франка (Львів, Україна).

 

Кар’єра:
Травень 2010 – Травень 2013, Консультант з юридичних питань та нормативних вимог українського законодавства у Центрі екологічного консалтингу та аудиту.

Березень – Травень 2013, Інтерн, юридична компанія Noerr, департамент корпоративного права (Мюнхен, Німеччина).

Серпень 2013 – Вересень 2014, Консультант компанії ERM Central Europe, консалтинг у сфері енергетики та охорони навколишнього середовища в Україні та країнах ЄС, зокрема, проекти в українському секторі нафти і газу (Франкфурт-на-Майні, Німеччина).

Листопад 2014 – лютий 2015, Комплексне дослідження правових аспектів підписання Угоди про Асоціацію між ЄС та Грузією, Молдовою і Україною, Університет Кіль, Інститут права Східної Європи, Кіль, Німеччина.

Березень 2015 – Жовтень 2015, Головний консультант Головного департаменту з питань впровадження реформ Адміністрації Президента України (Київ, Україна).

Листопад 2015 – Листопад 2016,  Менеджер реформи енергетики в проектному офісі Національної ради реформ під головуванням Президента України (Київ Україна).

Листопад 2015 – Лютий 2017, Радник Адміністрації Президента України (Київ, Україна).

Березень 2016 – Грудень 2016, Менеджер підтримки Національної ради реформ (Київ, Україна). 

Травень 2016 – Лютий 2017, радник Міністра енергетики та вугільної промисловості України (на громадських засадах) (Київ, Україна).

 

Мови:
Рідна — українська, володіє вільно — англійська, німецька, російська.

 

Призначена на посаду заступника Міністра з питань Європейської інтеграції наказом Міненерговугілля від 27 лютого 2017 року №112-к.    

 

Facebook: https://www.facebook.com/nataliya.boyko.3

 

 

 

 

 

МІНІСТР

НАСАЛИК

Ігор Степанович

206-38-00

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА

МАКСИМЕЦЬ

Тетяна Володимирівна

206-38-20

ДЕРЖАВНИЙ СЕКРЕТАР

НЕМЧИНОВ

Максим Олександрович

206-38-03

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА

БЛИЗНЮК

Михайло Дмитрович

206-38-01

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА

КОРЗУН

Анатолій Васильович

206-37-22

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА

ПІДКОМОРНА

Юлія Анатоліївна

206-38-35

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

БОЙКО

Наталія Андріївна

206-38-02

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=244896132