МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Топ новина

 
21:00 (18.03.2019) Міністр Ігор Насалик взяв участь у робочій поїздці Президента України Петра Порошенка на Хмельниччину та Рівненщину
На Хмельницькій АЕС Міністр Ігор Насалик та президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашківський взяли участь у нараді, проведеній під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участю Віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку й торгівлі Степана Кубіва, з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки.
18:50 (06.03.2019) Стартувала магістерська програма з підготовка фахівців з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів
У Міненерговугілля проведено круглий стіл "Підготовка фахівців з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів. Огляд магістерської програми підготовки". Відкрила захід заступник Міністра Юлія Підкоморна.
12:53 (15.02.2019) Втілення рекомендацій та висновків ОЕСР щодо впровадження стандартів та керівних принципів із корпоративного управління державними підприємствами мають вагоме значення з точки зору вдосконалення управління нафтогазовим сектором та стратегічно важливим, як для енергетичної галузі так і для економіки, ДП НАК "Нафтогаз України" - наголосила Н. Бойко
14 лютого 2019 року заступник Міністра з питань європейської інтеграції Н. Бойко взяла участь у широкому обговоренні презентації, яка відбулась у Клубі Кабінету Міністрів України щодо заключного Звіту ОЕСР "Оцінка ОЕСР реформи державних підприємств у секторі вуглеводнів України.
17:09 (08.02.2019) Створення онлайн-платформи для звітування за стандартами Ініціативи прозорості видобувних галузей дасть можливість запровадити систему автоматизації процесу збору інформації
Питання щодо створення онлайн-платформи для звітування за стандартами Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) з метою розкриття даних видобувних галузей у межах реалізації Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" обговорили в Міненерговугілля під час робочої зустрічі під головуванням державного секретаря Максима Немчинова.
18:24 (06.02.2019) Реформування державного управління в Міненерговугілля виходить на новий рівень
Сьогодні в Міненерговугілля під головуванням державного секретаря Максима Немчинова проведено зустріч із представниками Представництва ЄС в Україні. Обговорили подальші кроки щодо впровадження пілотного проекту з реформування державного управління та ефективність та результати роботи директоратів.
19:44 (30.01.2019) Японські компанії зацікавлені щодо участі в будівництві об'єктів сонячної енергетики в Чорнобильській зоні відчуження
Генеральний директор Директорату енергетичних ринків Міненерговугілля Ольга Буславець 30.01.2019 провела зустріч з представниками японських компаній, зокрема, директором компанії "Deloitte Touche Japan" Нішімото Масатоші, виконавчим директором компанії "Green Power Development Japan" Секія Емі та ін., які представляють Уряд Японії.
16:07 (25.01.2019) Міненерговугілля продовжує роботу в рамках участі у пілотному проекті та удосконалює систему внутрішнього контролю
Триває робота створеної в Міненерговугілля робочої групи в межах участі у пілотному проекті з внутрішнього контролю за підтримки проекту двостороннього співробітництва між Міністерством фінансів України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди.
18:24 (24.01.2019) Міненерговугілля працює над реформуванням ринку нафтопродуктів та газових палив України
Під час наради було прийнято рішення про направлення напрацювань Міненерговугілля стосовно нормативів втрат нафтопродуктів під час їх приймання, зберігання, відпуску та транспортування до заінтересованих ЦОВВ відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України.
15:47 (24.01.2019) Міненерговугілля продовжує роботу в напрямку відкритості та прозорості енергетичного сектору - Максим Немчинов
Державний секретар Максим Немчинов взяв участь у підсумковому заході USAID "Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні" (Прозора енергетика), що здійснює аналітичний центр DiXi Group.
10:45 (22.01.2019) Привітання Міністра Насалика Ігоря Степановича із Днем Соборності України
Дорогі співвітчизники!
Від щирого серця Вітаю Вас із Днем Соборності України!
23:01 (18.01.2019) Інтеграція до європейських енергетичних ринків є пріоритетом для України - Наталія Бойко
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко зустрілася з керівником відділу економіки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Петером Ціглером.
08:05 (29.12.2018) Привітання Міністра Насалика Ігоря Степановича з Новим роком та Різдвом Христовим!
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
16:44 (22.12.2018) Міністерство має відчувати світові тенденції розвитку енергетики і враховувати їх у стратегічному плануванні - Міністр Ігор Насалик
Вітаючи колег з професійним святом - Днем енергетика України, Міністр окреслив пріоритети майбутньої роботи Міненерговугілля та розвитку галузі в цілому. Зазначив про необхідність уваги до енергетичної галузі з боку Уряду, адже енергетика є основою економіки. Також звернув особливу увагу на розвиток галузевої науки.
12:40 (22.12.2018) Міністерство працює над забезпеченням сталого енергопостачання всім споживачам електричної енергії з початку роботи роздрібного ринку електричної енергії в новій моделі
Під головуванням генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець 21.12.2018 відбулась нарада щодо впровадження діяльності постачальника "останньої надії" за участю представників НКРЕКП, ДП "Енергоринок" ДП "НЕК "Укренерго", ДПЗД "Укрінтеренерго", ліцензіатів з розподілу електроенергії, постачальників універсальних послуг, НАК "Нафтогаз України", АТ "Укртранснафта", АТ "Укртрансгаз", АТ "Укргазвидобування".
14:32 (19.12.2018) ЄС підтримує прагнення України забезпечити повну інтеграцію ринків газу та електроенергетики після завершення реформ - підсумки 5-го засідання Ради Асоціації між Урядом України та Європейською Комісією

У Брюсселі проведено 5-е засідання Ради Асоціації між Урядом України та Європейською Комісією. Міненерговугілля у складі делегації під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана представляла заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.
11:43 (17.12.2018) Міненерговугілля продовжує співпрацю з проектом USAID "Енергетична безпека"
Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела робочу зустрічі з представниками проекту USAID "Енергетична безпека".
15:28 (14.12.2018) Міненерговугілля зацікавлене у розширенні співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) з метою реформування енергетичного сектору
Корпоратизація державних енергетичних підприємств є важливою складовою реформування енергетичного сектору України, тому ОЕСР, за підтримки Уряду Норвегії, готова посприяти проведенню реформ в енергетиці.
13:24 (14.12.2018) У Міненерговугілля провели зустріч з представниками Посольства Республіка Куба в Україні
Зустріч проведена під головуванням директора Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Олега Корікова.
17:25 (13.12.2018) Міністр Ігор Насалик обговорив з керівниками облгазів проблемні питання газопостачання
Робоча нарада під головуванням Міністра Ігоря Насалика, за участі профільного заступника Міністра Михайла Близнюка, представників НКРЕКП, НАК "Нафтогаз України", керівників обласних газопостачальних організацій проведена 13 грудня на виконання доручення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.
18:43 (05.12.2018) Міненерговугілля та Європейська Комісія провели навчальну вправу щодо реагування та взаємодії учасників ринку природного газу на кризову ситуацію
З метою проведення оцінки готовності учасників ринку природного газу у випадку конкретної кризової ситуації з постачанням природного газу, оновлення Національного плану дій, затвердженого наказом Міненерговугілля від 02.11.2015 № 687, експертами Спільного дослідницького центру Генерального директорату Європейської комісії (JRC) разом з експертами Міненерговугілля, НАК "Нафтогаз України" та АТ "Укртрансгаз" було організовано проведення навчальної вправи щодо реагування та взаємодії учасників ринку природного газу на кризову ситуацію.
16:41 (03.12.2018) Продовження реформи енергетичного сектору - пріоритет на 2019 рік
Завершився перший форум "Партнерство заради розвитку", який зібрав представників ключових організацій та урядів країн-партнерів України.
20:02 (30.11.2018) Україна та Норвегія обговорили співробітництво в енергетичному секторі
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні та Білорусі Улє Тер'є Хорпестадом.
13:14 (28.11.2018) Україна продовжує співпрацю з південнокорейськими компаніями з метою впровадження новітніх технологій в енергетичному секторі
З метою обговорення питань подальшої співпраці в енергетичному секторі заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг Гу та Віце-президентом корейської компанії "Doosan Heavy Industries and Construktion Co.,Ltd" паном Сингау Соном.
11:56 (26.11.2018) Компанія "Вестінгхауз" готова повністю забезпечувати українські АЕС ядерним паливом
Про це заявили представники компанії "Вестінгхауз" під час зустрічі з Міністром Ігорем Насаликом, що відбулася 26 листопада.
18:46 (22.11.2018) Міненерговугілля удосконалює систему внутрішнього контролю
За підтримки проекту двостороннього співробітництва між Міністерством фінансів України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди триває робота створеної робочої групи в Міненерговугілля в рамках участі у пілотному проекті з внутрішнього контролю.
14:27 (21.11.2018) За співголування заступника Міністра з питань європейської інтеграції Н. Бойко у м. Брюссель відбулось спільне засідання "Кластера 3" Україна-ЄС
Спільне зі стороною ЄС засідання Кластера 3 (енергетика, включаючи ядерну, навколишнє природнє середовище, зміни клімату, цивільний захист, транспорт) відбулось у період з 19 по 20 листопада 2018 року у м. Брюссель.
12:07 (16.11.2018) Міненерговугілля та Європейська Комісія продовжують тісну співпрацю задля посилення безпеки постачання природного газу
У Міненерговугілля під головуванням Генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець відбулась робоча зустріч щодо підготовки до практичних навчань, які відбудуться 5 грудня у м. Києві, з питань реагування та взаємодії учасників ринку природного газу на кризову ситуацію.
08:19 (15.11.2018) Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Н. Бойко провела засідання української частини "Кластера 3" Україна-ЄС
14 листопада 2018 року у приміщенні Міненерговугілля від головуванням заступника Міністра з питань європейської інтеграції Наталії Бойко проведено засідання української частини "Кластера 3" (енергетика, включаючи ядерну, навколишнє природнє середовище, зміни клімату, цивільний захист, транспорт) між Україною та ЄС.
22:56 (13.11.2018) Технічна політика Міненерговугілля спрямована на досягнення амбітних показників розвитку відновлюваних джерел енергії
У Києві триває 9-й Міжнародний форум з енергетики для сталого розвитку, який є ефективним майданчиком для обміну досвідом, встановлення партнерських відносин, визначення ключових пріоритетів галузі.
10:15 (13.11.2018) Важливо активізувати співпрацю із представниками данського бізнесу для реалізації спільних проектів в енергетичному секторі - Ольга Буславець
12 листопада 2018 року Генеральний директор Директорату енергетичних ринків, Голова Українсько-Данського енергетичного центра Ольга Буславець провела зустріч із Головою Данського енергетичного агентства Крістофером Ботзау та Надзвичайним і Повноважним Послом Данії в Україні Рубеном Мадсеном у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.
09:53 (13.11.2018) Укладено меморандум про взаєморозуміння в галузі ядерної енергетики та угоду про конфіденційність інформації між державним підприємством НАЕК "Енергоатом" та фінською компанією
У посольстві Фінляндії за участю Надзвичайного та Повноважного Посла в Україні Юхи Віртанена, Генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець, президента ДП НАЕК "Енергоатом" Юрія Недашковського, Генерального директора Nuclear Service Wartsila France Мішеля Кубінга, представників компаній відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ДП НАЕК "Енергоатом" та фінською компанією Wartsila, відомим виробником надійних аварійних дизель-генераторів та запасних частин.
08:08 (13.11.2018) Україна і США започаткували Стратегічний енергетичний діалог
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром енергетики США Ріком Перрі. Від Міненерговугілля участь у зустрічі взяла заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.
22:17 (12.11.2018) У межах 9-го Міжнародного Форуму з енергетики для сталого розвитку, який проходить сьогодні у Києві, провідні експерти з України та Європи обговорюють питання сталого розвитку, нового енергетичного курсу
Адже в умовах глобалізації стратегічні рішення урядів можуть суттєво впливати на енергетичні процеси далеко за межами їхніх країн. Модерував дискусію про формування відновлювальних енергетичних систем Грем Макстон, повноправний член та колишній генеральний секретар Римського клубу.
23:31 (10.11.2018) Міністр енергетики США Рік Перрі сьогодні прибув до України
В перший день візиту Міністра енергетики США Ріка Перрі супроводжувала заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.
18:37 (06.11.2018) Урочисто відкрито XVІ Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"
У церемонії урочистого відкриття Форуму взяли участь заступник Міністра Юлія Підкоморна, державний секретар Максим Немчинов, Президент Асоціації "СІГРЕ-Україна" Олександр Светелік, голова Громадської ради при Міненерговугілля Семен Поташник, Генеральный директор ТОВ "Міжнародний виставковий центр" Анатолій Ткаченко та інші.
20:53 (31.10.2018) У Києві відбувся Семінар з оцінки інфраструктури та проектів спільного інтересу Східного партнерства
Під егідою Енергетичного Співтовариства в рамках проекту EU4Energy пройшов Семінар з оцінки інфраструктури та проектів спільного інтересу Східного партнерства (регуляторні аспекти та плани).
20:04 (31.10.2018) Процес реконверсії вугледобувних регіонів потребує спільних дій та ініціативи на місцях
Сьогодні, 31 жовтня, проведено робочу зустріч з питань реконверсії вугільних регіонів, організовану з ініціативи Міненерговугілля Асоціацією міст України за участі ДТЕК. Від Міненерговугілля участь у нараді взяв Генеральний директор Директорату викопних видів палива Максим Федотов.
15:55 (26.10.2018) Міненерговугілля удосконалює систему внутрішнього контролю
У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості відповідно до Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки за підтримки проекту двостороннього співробітництва між Міністерством фінансів України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди розпочато пілотний проект з внутрішнього контролю.
14:18 (23.10.2018) У Торонто українська делегація представить інвестиційні проекти в межах першого канадсько-українського інвестиційного форуму CUTIS Investment Roadshow
У Торонто (Канада) у межах святкування річниці дії Угоду про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною (Canada Ukraine Free Trade Agreement, CUFTA) відбулося урочисте відкриття першого канадсько-українського інвестиційного форуму CUTIS Investment Roadshow
09:39 (23.10.2018) Комісія з реорганізації (перетворення) Державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" узгоджуватиме кроки щодо корпоратизації з наглядовою радою НЕК "Укренерго"
У Міненерговугілля 22 жовтня проведено зустріч з представниками міжнародних фінансових організацій з метою обговорення питань корпоратизації державних підприємств, що належать до сфери управління Міненерговугілля, зокрема НЕК "Укренерго"
22:15 (16.10.2018) Україна знайомить потенційних інвесторів з можливостями газовидобувної індустрії
Генеральний директор Директорату викопних видів палива Максим Федотов взяв участь у круглому столі, "Ukraine: Natural Gas Production. Playbook 2018", де обговорювались актуальні питання розвитку газовидобувної індустрії.
12:29 (12.10.2018) Група з обміну інформацією про технічну допомогу Україні в галузі радіаційної та фізичної ядерної безпеки затвердила Рамковий документ про співпрацю
З 8 по 9 жовтня 2018 у м. Стокгольм (Королівство Швеція) відбулося третє засідання Групи з обміну інформацією про технічну допомогу Україні в галузі радіаційної та фізичної ядерної безпеки в рамках ініціативи Групи Семи "Глобальне партнерство проти розповсюдження матеріалів та зброї масового знищення", організоване Шведським органом з радіаційної безпеки (Swedish radiation safety authority).
13:53 (11.10.2018) Колегія Державної інспекції ядерного регулювання визнала обгрунтованою можливість безпечної довгострокової експлуатації енергоблока № 4 Запорізької АЕС на визначених у проекті рівнях потужності
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Юлія Підкоморна взяла участь у засіданні колегії Державної інспекції ядерного регулювання України. Відкрив засідання голова колегії, голова Держатомрегулювання Григорій Плачков.
15:51 (10.10.2018) Міненерговугілля спільно з МАГАТЕ опрацьовують механізм врегулювання проблемних питань роботи підприємств атомно-промислового комплексу та управління відходами
Зустріч з офіцером управління проектами Департаменту технічної співпраці МАГАТЕ Катериною Дюфре провела заступник Міністра Юлія Підкоморна за участю Голови Державної інспекції ядерного регулювання України Григорія Плачкова та представників Міністерства екології та природних ресурсів, ДП НАЕК "Енергоатом" та ДК "Ядерне паливо".
16:52 (09.10.2018) Міненерговугілля вивчає фінський досвід інтеграції великих обсягів відновлювальних джерел енергії та залучення інвестицій у нову генеруючу потужність
У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України проведено зустріч з представниками Посольства Фінляндії в Україні під головуванням Міністра Ігоря Насалика за участю генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець.
21:33 (01.10.2018) Міненерговугілля вивчає індійський досвід в галузі сонячної енергетики
Залучення інвестицій та використання нових технологій в сонячній електроенергетиці були одними з питань, обговорених під час зустрічі з представниками компаній Hero Future Energies та ТОВ "МЕЙН Груп Україна", що відбулась у Міненерговугілля під головуванням Державного секретаря Максима Немчинова.
17:40 (01.10.2018) Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Михайло Близнюк обговорив з представниками компанії Mitsubishi Corporation питання співпраці в енергетичній сфері
Під час зустрічі, що відбулась у Міненерговугілля 28 вересня, обговорили низку питань можливої співпраці у сфері енергетики, зокрема можливості та перспективи постачання скрапленого газу в Україну.
09:00 (28.09.2018) У Міненерговугілля обговорили з представниками ОЕСР реформування державних підприємств і стратегічний розвиток енергетичного сектору
Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела робочу зустріч із місією Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) з метою обговорення підготовленого ОЕСР Звіту з оцінки реформування державних підприємств у нафтогазовому секторі.
18:02 (27.09.2018) Заступник Міністра Михайло Близнюк провів зустріч з делегацією Парламенту Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланки
Під час зустрічі обговорили низку питань поглиблення співробітництва, зокрема в сфері енергетики.
20:17 (26.09.2018) Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Н. Бойко бере участь у 27-му засіданні Комітету зі сталої енергетики Європейської економічної комісії ООН
На панельній дискусії щодо політичного діалогу з питань сталої енергетики в регіоні ЄЕК ООН Н. Бойко виступила з доповіддю на тему: "Шляхи до сталої енергетики в контексті подолання викликів глобальній та регіональній енергетичній безпеці".