МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Топ новина

 
08:05 (29.12.2018) Привітання Міністра Насалика Ігоря Степановича з Новим роком та Різдвом Христовим!
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
16:44 (22.12.2018) Міністерство має відчувати світові тенденції розвитку енергетики і враховувати їх у стратегічному плануванні - Міністр Ігор Насалик
Вітаючи колег з професійним святом - Днем енергетика України, Міністр окреслив пріоритети майбутньої роботи Міненерговугілля та розвитку галузі в цілому. Зазначив про необхідність уваги до енергетичної галузі з боку Уряду, адже енергетика є основою економіки. Також звернув особливу увагу на розвиток галузевої науки.
12:40 (22.12.2018) Міністерство працює над забезпеченням сталого енергопостачання всім споживачам електричної енергії з початку роботи роздрібного ринку електричної енергії в новій моделі
Під головуванням генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець 21.12.2018 відбулась нарада щодо впровадження діяльності постачальника "останньої надії" за участю представників НКРЕКП, ДП "Енергоринок" ДП "НЕК "Укренерго", ДПЗД "Укрінтеренерго", ліцензіатів з розподілу електроенергії, постачальників універсальних послуг, НАК "Нафтогаз України", АТ "Укртранснафта", АТ "Укртрансгаз", АТ "Укргазвидобування".
14:32 (19.12.2018) ЄС підтримує прагнення України забезпечити повну інтеграцію ринків газу та електроенергетики після завершення реформ - підсумки 5-го засідання Ради Асоціації між Урядом України та Європейською Комісією

У Брюсселі проведено 5-е засідання Ради Асоціації між Урядом України та Європейською Комісією. Міненерговугілля у складі делегації під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана представляла заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.
11:43 (17.12.2018) Міненерговугілля продовжує співпрацю з проектом USAID "Енергетична безпека"
Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела робочу зустрічі з представниками проекту USAID "Енергетична безпека".
15:28 (14.12.2018) Міненерговугілля зацікавлене у розширенні співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) з метою реформування енергетичного сектору
Корпоратизація державних енергетичних підприємств є важливою складовою реформування енергетичного сектору України, тому ОЕСР, за підтримки Уряду Норвегії, готова посприяти проведенню реформ в енергетиці.
13:24 (14.12.2018) У Міненерговугілля провели зустріч з представниками Посольства Республіка Куба в Україні
Зустріч проведена під головуванням директора Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Олега Корікова.
17:25 (13.12.2018) Міністр Ігор Насалик обговорив з керівниками облгазів проблемні питання газопостачання
Робоча нарада під головуванням Міністра Ігоря Насалика, за участі профільного заступника Міністра Михайла Близнюка, представників НКРЕКП, НАК "Нафтогаз України", керівників обласних газопостачальних організацій проведена 13 грудня на виконання доручення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.
18:43 (05.12.2018) Міненерговугілля та Європейська Комісія провели навчальну вправу щодо реагування та взаємодії учасників ринку природного газу на кризову ситуацію
З метою проведення оцінки готовності учасників ринку природного газу у випадку конкретної кризової ситуації з постачанням природного газу, оновлення Національного плану дій, затвердженого наказом Міненерговугілля від 02.11.2015 № 687, експертами Спільного дослідницького центру Генерального директорату Європейської комісії (JRC) разом з експертами Міненерговугілля, НАК "Нафтогаз України" та АТ "Укртрансгаз" було організовано проведення навчальної вправи щодо реагування та взаємодії учасників ринку природного газу на кризову ситуацію.
16:41 (03.12.2018) Продовження реформи енергетичного сектору - пріоритет на 2019 рік
Завершився перший форум "Партнерство заради розвитку", який зібрав представників ключових організацій та урядів країн-партнерів України.
20:02 (30.11.2018) Україна та Норвегія обговорили співробітництво в енергетичному секторі
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні та Білорусі Улє Тер'є Хорпестадом.
13:14 (28.11.2018) Україна продовжує співпрацю з південнокорейськими компаніями з метою впровадження новітніх технологій в енергетичному секторі
З метою обговорення питань подальшої співпраці в енергетичному секторі заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг Гу та Віце-президентом корейської компанії "Doosan Heavy Industries and Construktion Co.,Ltd" паном Сингау Соном.
11:56 (26.11.2018) Компанія "Вестінгхауз" готова повністю забезпечувати українські АЕС ядерним паливом
Про це заявили представники компанії "Вестінгхауз" під час зустрічі з Міністром Ігорем Насаликом, що відбулася 26 листопада.
18:46 (22.11.2018) Міненерговугілля удосконалює систему внутрішнього контролю
За підтримки проекту двостороннього співробітництва між Міністерством фінансів України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди триває робота створеної робочої групи в Міненерговугілля в рамках участі у пілотному проекті з внутрішнього контролю.
14:27 (21.11.2018) За співголування заступника Міністра з питань європейської інтеграції Н. Бойко у м. Брюссель відбулось спільне засідання "Кластера 3" Україна-ЄС
Спільне зі стороною ЄС засідання Кластера 3 (енергетика, включаючи ядерну, навколишнє природнє середовище, зміни клімату, цивільний захист, транспорт) відбулось у період з 19 по 20 листопада 2018 року у м. Брюссель.
12:07 (16.11.2018) Міненерговугілля та Європейська Комісія продовжують тісну співпрацю задля посилення безпеки постачання природного газу
У Міненерговугілля під головуванням Генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець відбулась робоча зустріч щодо підготовки до практичних навчань, які відбудуться 5 грудня у м. Києві, з питань реагування та взаємодії учасників ринку природного газу на кризову ситуацію.
08:19 (15.11.2018) Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Н. Бойко провела засідання української частини "Кластера 3" Україна-ЄС
14 листопада 2018 року у приміщенні Міненерговугілля від головуванням заступника Міністра з питань європейської інтеграції Наталії Бойко проведено засідання української частини "Кластера 3" (енергетика, включаючи ядерну, навколишнє природнє середовище, зміни клімату, цивільний захист, транспорт) між Україною та ЄС.
22:56 (13.11.2018) Технічна політика Міненерговугілля спрямована на досягнення амбітних показників розвитку відновлюваних джерел енергії
У Києві триває 9-й Міжнародний форум з енергетики для сталого розвитку, який є ефективним майданчиком для обміну досвідом, встановлення партнерських відносин, визначення ключових пріоритетів галузі.
10:15 (13.11.2018) Важливо активізувати співпрацю із представниками данського бізнесу для реалізації спільних проектів в енергетичному секторі - Ольга Буславець
12 листопада 2018 року Генеральний директор Директорату енергетичних ринків, Голова Українсько-Данського енергетичного центра Ольга Буславець провела зустріч із Головою Данського енергетичного агентства Крістофером Ботзау та Надзвичайним і Повноважним Послом Данії в Україні Рубеном Мадсеном у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.
09:53 (13.11.2018) Укладено меморандум про взаєморозуміння в галузі ядерної енергетики та угоду про конфіденційність інформації між державним підприємством НАЕК "Енергоатом" та фінською компанією
У посольстві Фінляндії за участю Надзвичайного та Повноважного Посла в Україні Юхи Віртанена, Генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець, президента ДП НАЕК "Енергоатом" Юрія Недашковського, Генерального директора Nuclear Service Wartsila France Мішеля Кубінга, представників компаній відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ДП НАЕК "Енергоатом" та фінською компанією Wartsila, відомим виробником надійних аварійних дизель-генераторів та запасних частин.
08:08 (13.11.2018) Україна і США започаткували Стратегічний енергетичний діалог
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром енергетики США Ріком Перрі. Від Міненерговугілля участь у зустрічі взяла заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.
22:17 (12.11.2018) У межах 9-го Міжнародного Форуму з енергетики для сталого розвитку, який проходить сьогодні у Києві, провідні експерти з України та Європи обговорюють питання сталого розвитку, нового енергетичного курсу
Адже в умовах глобалізації стратегічні рішення урядів можуть суттєво впливати на енергетичні процеси далеко за межами їхніх країн. Модерував дискусію про формування відновлювальних енергетичних систем Грем Макстон, повноправний член та колишній генеральний секретар Римського клубу.
23:31 (10.11.2018) Міністр енергетики США Рік Перрі сьогодні прибув до України
В перший день візиту Міністра енергетики США Ріка Перрі супроводжувала заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.
18:37 (06.11.2018) Урочисто відкрито XVІ Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"
У церемонії урочистого відкриття Форуму взяли участь заступник Міністра Юлія Підкоморна, державний секретар Максим Немчинов, Президент Асоціації "СІГРЕ-Україна" Олександр Светелік, голова Громадської ради при Міненерговугілля Семен Поташник, Генеральный директор ТОВ "Міжнародний виставковий центр" Анатолій Ткаченко та інші.
20:53 (31.10.2018) У Києві відбувся Семінар з оцінки інфраструктури та проектів спільного інтересу Східного партнерства
Під егідою Енергетичного Співтовариства в рамках проекту EU4Energy пройшов Семінар з оцінки інфраструктури та проектів спільного інтересу Східного партнерства (регуляторні аспекти та плани).
20:04 (31.10.2018) Процес реконверсії вугледобувних регіонів потребує спільних дій та ініціативи на місцях
Сьогодні, 31 жовтня, проведено робочу зустріч з питань реконверсії вугільних регіонів, організовану з ініціативи Міненерговугілля Асоціацією міст України за участі ДТЕК. Від Міненерговугілля участь у нараді взяв Генеральний директор Директорату викопних видів палива Максим Федотов.
15:55 (26.10.2018) Міненерговугілля удосконалює систему внутрішнього контролю
У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості відповідно до Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки за підтримки проекту двостороннього співробітництва між Міністерством фінансів України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди розпочато пілотний проект з внутрішнього контролю.
14:18 (23.10.2018) У Торонто українська делегація представить інвестиційні проекти в межах першого канадсько-українського інвестиційного форуму CUTIS Investment Roadshow
У Торонто (Канада) у межах святкування річниці дії Угоду про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною (Canada Ukraine Free Trade Agreement, CUFTA) відбулося урочисте відкриття першого канадсько-українського інвестиційного форуму CUTIS Investment Roadshow
09:39 (23.10.2018) Комісія з реорганізації (перетворення) Державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" узгоджуватиме кроки щодо корпоратизації з наглядовою радою НЕК "Укренерго"
У Міненерговугілля 22 жовтня проведено зустріч з представниками міжнародних фінансових організацій з метою обговорення питань корпоратизації державних підприємств, що належать до сфери управління Міненерговугілля, зокрема НЕК "Укренерго"
22:15 (16.10.2018) Україна знайомить потенційних інвесторів з можливостями газовидобувної індустрії
Генеральний директор Директорату викопних видів палива Максим Федотов взяв участь у круглому столі, "Ukraine: Natural Gas Production. Playbook 2018", де обговорювались актуальні питання розвитку газовидобувної індустрії.
12:29 (12.10.2018) Група з обміну інформацією про технічну допомогу Україні в галузі радіаційної та фізичної ядерної безпеки затвердила Рамковий документ про співпрацю
З 8 по 9 жовтня 2018 у м. Стокгольм (Королівство Швеція) відбулося третє засідання Групи з обміну інформацією про технічну допомогу Україні в галузі радіаційної та фізичної ядерної безпеки в рамках ініціативи Групи Семи "Глобальне партнерство проти розповсюдження матеріалів та зброї масового знищення", організоване Шведським органом з радіаційної безпеки (Swedish radiation safety authority).
13:53 (11.10.2018) Колегія Державної інспекції ядерного регулювання визнала обгрунтованою можливість безпечної довгострокової експлуатації енергоблока № 4 Запорізької АЕС на визначених у проекті рівнях потужності
Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Юлія Підкоморна взяла участь у засіданні колегії Державної інспекції ядерного регулювання України. Відкрив засідання голова колегії, голова Держатомрегулювання Григорій Плачков.
15:51 (10.10.2018) Міненерговугілля спільно з МАГАТЕ опрацьовують механізм врегулювання проблемних питань роботи підприємств атомно-промислового комплексу та управління відходами
Зустріч з офіцером управління проектами Департаменту технічної співпраці МАГАТЕ Катериною Дюфре провела заступник Міністра Юлія Підкоморна за участю Голови Державної інспекції ядерного регулювання України Григорія Плачкова та представників Міністерства екології та природних ресурсів, ДП НАЕК "Енергоатом" та ДК "Ядерне паливо".
16:52 (09.10.2018) Міненерговугілля вивчає фінський досвід інтеграції великих обсягів відновлювальних джерел енергії та залучення інвестицій у нову генеруючу потужність
У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України проведено зустріч з представниками Посольства Фінляндії в Україні під головуванням Міністра Ігоря Насалика за участю генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець.
21:33 (01.10.2018) Міненерговугілля вивчає індійський досвід в галузі сонячної енергетики
Залучення інвестицій та використання нових технологій в сонячній електроенергетиці були одними з питань, обговорених під час зустрічі з представниками компаній Hero Future Energies та ТОВ "МЕЙН Груп Україна", що відбулась у Міненерговугілля під головуванням Державного секретаря Максима Немчинова.
17:40 (01.10.2018) Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Михайло Близнюк обговорив з представниками компанії Mitsubishi Corporation питання співпраці в енергетичній сфері
Під час зустрічі, що відбулась у Міненерговугілля 28 вересня, обговорили низку питань можливої співпраці у сфері енергетики, зокрема можливості та перспективи постачання скрапленого газу в Україну.
09:00 (28.09.2018) У Міненерговугілля обговорили з представниками ОЕСР реформування державних підприємств і стратегічний розвиток енергетичного сектору
Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела робочу зустріч із місією Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) з метою обговорення підготовленого ОЕСР Звіту з оцінки реформування державних підприємств у нафтогазовому секторі.
18:02 (27.09.2018) Заступник Міністра Михайло Близнюк провів зустріч з делегацією Парламенту Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланки
Під час зустрічі обговорили низку питань поглиблення співробітництва, зокрема в сфері енергетики.
20:17 (26.09.2018) Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Н. Бойко бере участь у 27-му засіданні Комітету зі сталої енергетики Європейської економічної комісії ООН
На панельній дискусії щодо політичного діалогу з питань сталої енергетики в регіоні ЄЕК ООН Н. Бойко виступила з доповіддю на тему: "Шляхи до сталої енергетики в контексті подолання викликів глобальній та регіональній енергетичній безпеці".
21:25 (25.09.2018) Масштабні інвестиції та сучасні технології - шлях до стрімкого розвитку відновлювальної енергетики в Україні
У Міненерговугілля під головуванням Генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець проведено зустріч з представниками компанії Touchstone Capital Group Holdings Ltd.
18:37 (18.09.2018) Міненерговугілля та Європейська Комісія продовжують тісну співпрацю задля стимулювання розвитку відновлювальної енергетики в Україні
У Міненерговугілля під головуванням Генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець відбулась робоча зустріч з делегацією Європейської Комісії, на якій сторони обговорили низку питань співробітництва України - ЄС в секторі відновлювальної енергетики.
14:24 (18.09.2018) Міністр Ігор Насалик представив колективу нового заступника Міністра Михайла Близнюка
Міністр Ігор Насалик провів апаратну нараду Міненерговугілля, під час якої представив нового заступника Міністра Михайла Близнюка.
10:50 (18.09.2018) Проведено засідання Робочої групи з реалізації положень Закону України "Про ринок електричної енергії"
Під головуванням генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець в Міненерговугілля 12.09.2018 проведено засідання робочої групи з реалізації положень Закону України "Про ринок електричної енергії", створеної наказом Міненерговугілля від 06 вересня 2017 року № 588 (далі - Робоча група) на якому розглядали стан виконання нормативно-правових, технічних та організаційних заходів, що здійснюються з метою запровадження нового ринку електричної енергії.
18:10 (17.09.2018) Нова система охорони праці передбачає управління ризиками
Про це йшлося під час робочої зустрічі фахівців Міненерговугілля з представниками Державного управління промислової безпеки вугільних шахт КНР.
16:52 (14.09.2018) Триває підготовка до Міжнародного форуму "Паливно- енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"
У Міненерговугілля 13 вересня 2018 року під головуванням державного секретаря Міністерства Максима Немчинова проведено засідання організаційного комітету з питань підготовки та роботи ХVІ Міжнародного форуму "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє".
16:39 (14.09.2018) У Міненерговугілля відбулася зустріч з представниками Світового Банку
13 вересня 2018 року у Міненерговугілля під головуванням державного секретаря Максима Немчинова відбулася робоча зустріч з представниками Світового Банку для обговорення напрямків відновлення енергетичної інфраструктури на тимчасово непідконтрольних та наближених до лінії зіткнення територіях.
22:00 (11.09.2018) У Києві відбулося засідання Українсько-норвезької Міжурядової комісії з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки
11 вересня 2018 року у м. Києві відбулося друге засідання Українсько-норвезької Міжурядової комісії з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки під співголовуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України І. С. Насалика та Міністра торгівлі та промисловості Королівства Норвегія Т. Р. Ісаксена.
21:33 (11.09.2018) Розширення двостороннього співробітництва в сфері енергетики є пріоритетом українсько-норвезької співпраці
11 вересня 2018 року у м. Києві відбулася зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України І. С. Насалика та Міністра торгівлі та промисловості Королівства Норвегія Т. Р. Ісаксена в рамках другого засідання Українсько-норвезької Міжурядової комісії з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки.
09:05 (09.09.2018) Привітання Міністра Ігоря Насалика із професійним святом - Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України
Шановні працівники нафтогазового комплексу!
Щиро вітаю з професійним святом - Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
15:42 (05.09.2018) "Підвищення рівня енергетичної безпеки - є ключовим пріоритетом діяльності роботи Міністерства"
Про це заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик під час підписання Меморандуму про взаєморозуміння між проектом "Енергетична безпека" та Міністерством енергетики та вугільної промисловості України щодо співробітництва в рамках технічної допомоги, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).