МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

НАК "Нафтогаз України" газифікувала м.Дубровиця у Рівненській області

31.10.2005 | 12:43

 Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” закінчила будівництво та ввела в експлуатацію третю чергу газопроводу-відводу високого тиску Рокитно-Дубровиця Рівненської області. Урочиста церемонія відкриття газорозподільної станції та пуску природного газу до приватних будинків відбулася у м. Дубровиця Рівненської області.

Довжина газопроводу від с. Карпилівка Сарненського району Рівненської області до м. Дубровиця склала 29,9 км, вартість проекту – 38,4 млн. грн. Будівельні та пусконалагоджувальні роботи виконано Управлінням магістральних газопроводів “Львівтрансгаз” ДК “Укртрансгаз” НАК “Нафтогаз України”. Фінансування здійснено власним коштом Компанії.

Збудований газопровід підключено до діючого газопроводу в районі села Карпилівка. Його пропускна здатність складає 200 тис. кубометрів на добу, діаметр труб – 400 та 300 мм, тиск – 5,4 Мпа. Введення в експлуатацію газопроводу та газорозподільчої станції дозволить газифікувати м. Дубровиця та низку сіл Дубровицького району.

Довідка: Газопровід-відвід „Рокитно-Дубровиця” Рівненської області будувався відповідно до урядових документів з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Першу його чергу довжиною 23,94 км від смт. Рокитне до с. Федорівка Сарненського району Рівненської області було споруджено у 1998 році. Будівництво другої черги газопроводу  до с. Карпилівка (довжина – 21,67 км) було відновлено в жовтні 2003 року за кошти НАК “Нафтогаз України” та введено в експлуатацію в жовтні 2004 року. Повна вартість спорудження всіх трьох черг газопроводу складає 73,9 млн. грн.

 

версія для друку