МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Вітаю із Днем державної служби України!

23.06.2022 | 11:26

 

 

 

Державна служба у часи війни – одна з важливих складових майбутньої перемоги України. Можна багато говорити про змінені пріоритети і прийняті рішення, про цілодобове навантаження, адаптацію до нових умов і випробування на міцність.

 

Але головне, що державна служба за ці місяці, як ніколи раніше, продемонструвала своє служіння людям, кожній громаді. Бо за кожним розробленим рішенням і вчасно прийнятим документом, за кожною відповіддю і консультацією  долі наших співгромадян.

 

Шана кожному з держслужбовців за людяність і відповідальність!

 

За ці 120 днів війни, які тривають як один довгий день, державна служба змінилася. Адже не було і немає готових рішень, немає зразків планів чи програм, бо ніхто у сучасному світі, жодна країна не переживає такої руйнації інфраструктури, жорстокості, варварства та насильства. Усі попередні плани, програми, стратегії і концепції потрібно адаптувати до сучасних реалій, і робити це у вкрай стислі терміни. І перед державними службовцями щодня нові виклики і пошуки правильного шляху…

 

Особлива честь бути державним службовцем нашої вільної і сильної України.

 

Сьогоднішній День державної службинагода подякувати нашим захисникам із ЗСУ за можливість працювати для збереження та відбудови нашої України!

 

Окрема вдячність кожному державному службовцю! Невичерпної витримки і сили, мирного неба і взаємної підтримки!

 

СЛАВА Україні! Героям СЛАВА!

 

Щиро,

державний секретар Міненерго Володимир Бондаренко

 

версія для друку