МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Італійський бізнес зацікавлений інвестувати у відновлення української енергетики

21.06.2022 | 10:58

 

 

Заступник міністра енергетики України з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Італії в Україні Пєром Франческо Дзадзо і президентом Загальної конфедерації італійської промисловості Конфіндустріа Карло Бономі.

 

Сторони обговорили шляхи для майбутньої співпраці та можливості залучення італійських промислових компаній до післявоєнної відбудови енергетичної інфраструктури України.

 

Так, італійські компанії зацікавлені у співпраці в сфері відновлюваної енергетикисонячної, вітрової та біоенергетики, у впровадженні технологій, що дозволяють заощаджувати використання енергії.

 

Крім того, італійський бізнес готовий вже зараз співпрацювати з українським енергокомпаніями з метою підтримки успішної підготовки енергосистеми України до опалювального сезону, відновлення енергетичної інфраструктури, яка постраждала від бойових дій.

 

«Ми вдячні, що Італія з перших днів війни підтримує Україну і через запровадження санкцій проти росії, і шляхом постачання гуманітарної допомоги. Впевнений, що на нас чекає плідна співпраця з італійськими промисловими компаніями, адже Україна має значний потенціал повоєнного відновлення в енергетичному секторі, зокрема, у запровадженні інновацій, енергоефективних технологій тощо. Ми вже зараз обговорюємо наші потенційні проєкти», - наголосив Ярослав Демченков.

 

Довідково.

Конфіндустріа є найвпливовішою асоціацією промисловців і підприємців в країні. Об’єднує понад 150 000 підприємств у всіх сферах економічної діяльності держави, які забезпечують працевлаштування понад 5 400 000 осіб та формують понад 34% її ВВП.

 

З перших днів російської військової агресії проти України керівництво Конфіндустріа у тісній координації з Посольством реалізує низку гуманітарних та економічних ініціатив із залученням усієї мережі компаній-членів Конфедерації. Протягом лютого-червня 2022 р. за результатами цієї роботи в Україну направлено більше 7 тис тонн гуманітарних вантажів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку