МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

В Україні буде створено національну мережу електричних зарядних станцій

17.06.2022 | 14:52

 

 

 

В Україні буде створено національну мережу електричних зарядних станцій. Першим кроком для реалізації відповідного проєкту стало підписання 17 червня 2022 року Меморандум про партнерство та взаємодію між ДП «НАЕК «Енергоатом» та АБ «УКРГАЗБАНК».

 

Відповідно до положень меморандуму, сторони домовились розпочати спільну реалізацію проєкту з використанням фінансових можливостей Укргазбанка та виробничо-технічного потенціалу Енергоатома як найбільшого виробника електричної енергії в Україні.

 

«Сьогодні зроблений ще один важливий крок з розвитку інфраструктури електричного транспорту та створення національної мережі зарядних станцій в Україні, визначені джерела фінансування для розбудови цієї мережі на території всієї країни», - зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко під час підписання документу.

 

За його словами, реалізація цього проєкту також сприяє виконанню Україною міжнародних зобов’язань щодо декарбонізації: «Ми пришвидшуємо досягнення вуглецевої нейтральності економіки України, а також зменшення забруднення навколишнього природного середовища».

 

 

 

 

 

версія для друку