МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міненерго та Американська торговельна палата продовжуватимуть співпрацю для розвитку української енергетики

10.06.2022 | 10:06

 

 

Відбулась онлайн-зустріч керівництва Міністерства енергетики України з представниками Американської торговельної палати в Україні. Участь у зустрічі взяли заступник міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Фарід Сафаров та заступник міністра енергетики Микола Колісник.

 

Учасники зустрічі обговорили питання координації щодо забезпечення ринку пальним, підготовку до нового опалювального сезону.

 

Міненерго зараз, у період воєнного стану в країні, в режимі 24/7 взаємодіє з представниками бізнесу як для вирішення загальних питань розвитку галузі, так і для розв’язання будь-яких поточних проблемних ситуацій”, - наголосив Микола Колісник.

 

Окремо виділили тему регулювання на ринку електроенергії, в першу чергупитання «зеленої» енергетики.

 

“Для України дуже важливим є розвиток зеленої енергетики. Прагнення розвивати ВДЕ закріплене в нашій Енергетичній стратегії і відповідає загальноєвропейським та світовим тенденціям. Максимальне нарощування частки безвуглецевої енергії в нашому енергоміксі - один з ключових пріоритетів Міненерго”, - зазначив Фарід Сафаров.

 

Представники Американської торговельної палати подякували українським енергетикам за те, що вони продовжують працювати і виконувати свої обов’язки в умовах війни.

 

“Наш ключовий меседжце те, що члени Палати вірять в Україну, продовжують працювати і готові брати надзвичайно активну участь у економічному відновленні України”, - зазначила віце-президент Американської торговельної палати Тетяна Прокопчук.

 

 

версія для друку