МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЄС підтримує якнайшвидше приєднання енергетичної системи України до об'єднаної мережі континентальної Європи - Герман Галущенко

28.02.2022 | 21:16

 

 

 

 

Технічна стадія синхронізації з ENTSO-E  триватиме до 2-х тижнів.

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко на своїй сторінці в Facebook, коментуючи результати надзвичайного засідання Ради ЄС.

Щиро вдячні міністрам енергетики держав-членів ЄС за безпрецедентну підтримку України у умовах брутальної російської агресії проти нашої держави. В ЄС чітко усвідомлюють необхідність протидії викликам, які несе збройна агресія Росії проти України. ЄС допомагає Україні з гуманітарною допомогою та озброєнням. ЄС вже допомагає з поставками необхідних енергопродуктів. ЄС також підтримує якнайшвидше приєднання енергетичної системи України до об’єднаної мережі континентальної Європи. Необхідні технічні речі вирішимо у тісній координації з Європейською Комісією, державами-членами ЄС та нашими іншими міжнародними партнерами”, - наголосив Герман Галущенко.

Також він повідомив, що на засіданні операторів систем передачі ENTSO-E сьогодні було підтримано рішення про якнайшвидшу інтеграцію з українською енергетичною системою. Технічна стадія синхронізації триватиме до 2-х тижнів. Цей процес є важливим для стабільної роботи систем.

Зі свого боку, ми робитимемо все від нас залежне, щоб завершити його якнайшвидше. Ми впритул наблизилися до нашої енергетичної незалежності”, - зазначив міністр енергетики.

 

версія для друку