МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

26.11.2021 | 20:49

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

 

 

Міністерство енергетики України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» на офіційному вебсайті Міністерства енергетики України  в мережі Інтернет - http://mpe.kmu.gov.ua/, розділ «Діяльність», підрозділ «Нормативно-правова робота», вкладка  «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них».

 

Ціллю прийняття проєкту регуляторного акту є виконання зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію Україна-ЄС, в частині впровадження делегованих регламентів Комісії ЄС у сфері встановлення вимог до екодизайну.

 

Проєкт акта розроблено з метою внесення змін до Технічного регламенту щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. № 804 та Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для малих, середніх та великих силових трансформаторів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 р. № 152.

 

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу:

Міністерство енергетики України, 01001, вул. Хрещатик, 30;

е-mail: ivan.alekseev@mev.gov.ua

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді. 

 

Документи:

1.     Проєкт Постанови;

2.     Зміни до Постанови;

3.     Аналіз регуляторного впливу;

4.     Порівняльна таблиця;

5.     Пояснювальна записка.

 

версія для друку